Sítě, Wi-Fi, síťové prvky

 

 
 
 

 

další podkategorie Sítě, Wi-Fi, síťové prvky:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 


 

Parametrický filtr


 

100698

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
skladem
vše
 
 

Řadit podle:

 

 

 

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

815

položek

41

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
D-Link D-Link DMC-1000 - 16-Slot Converter Chassis
 

 

8 722 Kč  bez DPH

 

10 554 Kč  s DPH
     

 
 
 
 
D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter, do 2 km
 

 

1 855 Kč  bez DPH

 

2 245 Kč  s DPH
     

 
 
 
 
D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter, do 15 km
 

 

3 272 Kč  bez DPH

 

3 959 Kč  s DPH
     

 
 
 
 
D-Link 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter, do 550 m
 

 

3 808 Kč  bez DPH

 

4 608 Kč  s DPH
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1016D 16-port 10/100/1000 Gigabit Desktop Switch
 

 

1 141 Kč  bez DPH

 

1 381 Kč  s DPH
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1024D 24-port 10/100/1000 Gigabit Desktop Switch
 

 

2 453 Kč  bez DPH

 

2 968 Kč  s DPH
     

 
 
 
 
D-Link DES-1005D 5x 10/100 Desktop Switch
 

 

217 Kč  bez DPH

 

263 Kč  s DPH
     

 
 
 
 
D-Link DES-1008D 8x10/100 Desktop Switch
 

 

259 Kč  bez DPH

 

313 Kč  s DPH
     

 
 
 
 
D-Link DES-1016D 16-port 10/100 Desktop Switch
 

 

656 Kč  bez DPH

 

794 Kč  s DPH
     

 
 
 
 
D-Link DES-1024D 24-port 10/100 Desktop Switch
 

 

793 Kč  bez DPH

 

960 Kč  s DPH
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1005D 5x10/100/1000 Desktop Switch
 

 

375 Kč  bez DPH

 

454 Kč  s DPH
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1008D 8x10/100/1000 Desktop Switch
 

 

502 Kč  bez DPH

 

607 Kč  s DPH
     

 
 
 
 
D-Link DSL-321B - ADSL2+ Ethernet Modem (Annex B)
 

 

450 Kč  bez DPH

 

545 Kč  s DPH
     

 
 
 
 
D-Link DGE-528T 10/100/1000 Gigabit PCI Ethernet Adapter
 

 

266 Kč  bez DPH

 

322 Kč  s DPH
     

 
 
 
 
HP C7978A - Ultrium čistící páska (max 15 použití)
 

 

1 094 Kč  bez DPH

 

1 324 Kč  s DPH
     

 
 
 
 
HP Ultrium páska, 1 600 GB
 

 

1 012 Kč  bez DPH

 

1 225 Kč  s DPH
     

 
 
 
 
HP C7973A - Ultrium páska, 800 GB
 

 

976 Kč  bez DPH

 

1 181 Kč  s DPH
     

 
 
 
 
ZyXEL 8x10/100 QoS switch (metal housing) ES-108Av2
 

 

352 Kč  bez DPH

 

426 Kč  s DPH
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SF1005D - mini switch, 5 x 10/100 Mbs + 1 x uplink
 

 

156 Kč  bez DPH

 

189 Kč  s DPH
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SF1008D - mini switch, 8 x 10/100 Mbs + 1 x uplink
 

 

176 Kč  bez DPH

 

213 Kč  s DPH
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

815

položek

41

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     R 

     Rozbaleno 

     A 

     Akce 

     V 

     Výprodej EOL 

     S 

     Skryto EOL 

     A 

     Akce 

     B 

     Bazar 

     P 

     Předobjednávka 

     A 

     Akce dočasná 

     B 

     Black Friday 

     V 

     Výprodej EOL 

     K 

     Končí EOL 

     E 

     Exkluziv K+B 

     E 

     Exkluziv K+B 

     E 

     Exkluziv K+B 

     E 

     Exkluziv K+B 

     E 

     Exkluziv K+B 

  • HLA - Hlavní,
    EXT - Externí 1,
    EZL - Externí 2
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 






K provozování našeho webu www.europea.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.