BenQ ST860K - 86" LED UHD,400cd,AN,18/7

 
 
 
86” LED BenQ ST860K-UHD; Uživatelsky přívětivý software pro správu obsahu X-Sign; Aplikace X-Sign pro projekci ve veřejných prostorách (signage) pomáhá přizpůsobovat, upravovat, spravovat a přehrávat předváděný obsah, což umožňuje okamžitě upoutat pozo... 
 
 
 
 
BenQ ST860K - 86" LED UHD,400cd,AN,18/7
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

BenQ 

Kód222036
Part No.9H.F4DTK.NA2
EAN840046039769
Dostupnost

skladem


Vaše cena bez DPH 143 815   
DPH 21%
Vaše cena s DPH a PHE 174 016 Kč  
Záruka pro spotřebitele36 měsíců  
Záruka pro firmu36 měsíců  
StatusV ceníku 
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
86” LED BenQ ST860K-UHD; Uživatelsky přívětivý software pro správu obsahu X-Sign; Aplikace X-Sign pro projekci ve veřejných prostorách (signage) pomáhá přizpůsobovat, upravovat, spravovat a přehrávat předváděný obsah, což umožňuje okamžitě upoutat pozo... 
 
 
 
 
 
   
   
   
   
   
   

  Související produkty

   
   
   

  DRŽÁK MONITORU SINGLE; “Pojistka” proti vysazení; Pro monitor; Nosnost 8 kg; Min. úhlopříčka obrazovky 13 ”; Max. úhlopříčka obrazovky 27 “; Funkce a instalace; Variabilita polohovatelný; Způsob pohybu mechanický; Náklon dolu 45; Natočení +/- 90°; Orie...

   

  596 Kč  bez DPH

   

  721 Kč  s DPH
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  DRŽÁK MONITORŮ DUAL; “Pojistka” proti vysazení; Pro monitor; Nosnost 8 kg; Min. úhlopříčka obrazovky 13 ”; Max. úhlopříčka obrazovky 27 “; Funkce a instalace; Variabilita polohovatelný; Způsob pohybu mechanický; Náklon dolu 45; Možnost zavěsit až 2 mon...

   

  745 Kč  bez DPH

   

  901 Kč  s DPH
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  DRŽÁK MONITORŮ TRIPLE; “Pojistka” proti vysazení; Pro monitor; Nosnost 8 kg; Min. úhlopříčka obrazovky 13 ”; Max. úhlopříčka obrazovky 27 “; Funkce a instalace; Variabilita polohovatelný; Způsob pohybu mechanický; Náklon dolu 45; Možnost zavěsit až 3 m...

   

  1 043 Kč  bez DPH

   

  1 262 Kč  s DPH
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Podrobnosti o produktu

   
   
   

  Popis produktu:

  86” LED BenQ ST860K-UHD

  Uživatelsky přívětivý software pro správu obsahu X-Sign
  Aplikace X-Sign pro projekci ve veřejných prostorách (signage) pomáhá přizpůsobovat, upravovat, spravovat a přehrávat předváděný obsah, což umožňuje okamžitě upoutat pozornost vašich zákazníků. Vytvořte obsah pro zobrazení v obchodě pomocí více než 100 šablon podporujících animaci pro obrázky i texty, přehrávání videa, implementaci QR kódu a playlisty s plány pro jednotlivé dny. Snadné zobrazení obsahu ze zařízení USB flash nebo cloudové služby BenQ. Správa jednoho nebo několika displejů a distribuce obsahu přes internet pro úsporu času, nákladů a úsilí.

  Přizpůsobený OS Android™
  Tento přizpůsobený operační systém, navržený pro vybavení každého prezentujícího nejvýkonnějšími a nejužitečnějšími aplikacemi pro firemní prezentace, rovněž umožňuje správcům plné ovládání, zabezpečení proti stahování a používání neautorizovaných aplikací, aby byly minimalizovány neočekávané škody nebo poruchy.

  Aplikace WPS Office
  Otevírejte vaše dokumenty pomocí jednoho z nejoblíbenějších světových kancelářských balíků. WPS Office umožňuje snadno otevírat téměř jakýkoli formát souboru, včetně PDF a MS Word a dokumentů PowerPoint a Excel.

  Multimediální přehrávače
  TPřizpůsobený OS Android™ je dodáván s vestavěným multimediálním přehrávačem, který umožňuje jeho vlastníkům zobrazovat množství různého obsahu, aniž by museli investovat další prostředky do samostatného přehrávače multimédií.

  Multiple Display Administrator (MDA)
  Aplikace MDA usnadňuje současné ovládání a správu více displejů prostřednictvím místní sítě. Kromě zajištění skvělého komfortu nabízí MDA rovněž výkonné funkce, jako například integraci s centralizovaným monitorováním a schopnost snadno zatemnit nepoužívané displeje, což snižuje náklady na energii a pomáhá chránit životní prostředí.

  Nástroj pro snadné nastavení umožňující snadnou správu aplikací
  S cloudem je vše snazší. Tento nástroj umožňuje uživatelům automaticky nahrávat a instalovat Android™ aplikace pro skupinu displejů prostřednictvím cloudového serveru BenQ.

  Řešení pro zasedací místnosti Zoom
  Zoom sjednocuje cloudové videokonference, jednoduché online porady a skupinové zasílání zpráv do jediné platformy. Konferenční řešení BenQ umožňuje uživatelům pořádat skupinové porady pomocí ST860K a dalších počítačových platforem, jako například PC, MAC, tablet a smartphone. Cloudové videokonference Extrémně jednoduché spuštění nebo připojení porady jedním klepnutím HD video a HD hlas Dynamická detekce hlasu Zobrazení celé obrazovky a galerie (4 účastníci na každé obrazovce). Možnost skupinových porad po dobu 40 minut.

  Hostitelské ovladače
  Množství funkcí pro optimalizované ovládání porady: Uzamknutí porady, sdílení uzamknutí, ztlumení při vstupu, přehrání vstupu, přiřazení hostitele apod.

  Bezdrátové sdílení obsahu
  Sdílejte PDF, fotografie, cloudové dokumenty a webové stránky během porady. Poznámkujte na sdílené obrazovce pomocí čar, tvarů, kuželů světla apod.

  Realizujte vaše obchodní porady na množství platforem
  Mac a PC: Sdílení obrazovky pro pracovní plochu, okno a videoklip se zvukem PC: Sdílení obrazovky pro iPad/iPhone aplikace a kancelářské dokumenty prostřednictvím Airplay Tablet a telefon se systémem Android™: Sdílení fotografií, webu, cloudových dokumentů a aplikací pro Android™ Tablet a telefon se systémem iOS: Sdílení obrazovky pro fotografie, web a cloud, Box a Dropbox dokumenty

  Bezkonkurenční čistota 4K2K UHD
  Ultra vysoké rozlišení 4K2K (3 840 x 2 160) nabízí nejen nejlepší detaily obrazu pro optimální vizuální zážitky, ale i čtyřnásobně více informací a větší pracovní prostor, než zobrazení 1080p Full HD, pro vylepšení efektivity a produktivity.

  Vysoký výkon
  Kombinace 1,5GHz čtyřjádrového procesoru a 2GB paměti RAM zajišťuje plynulé a bezproblémové zobrazení v jakémkoli okamžiku, a to i tehdy, když chytrá projekce ve veřejných prostorách (signage) provádí multitasking aplikací.

  Snadná instalace
  Design s nízkou hmotností Díky designu s nízkou hmotností 20 kg lze naše displeje pro chytrou projekci ve veřejných prostorách (signage) snadno namontovat nebo přeuspořádat tak, aby vyhovovaly různým způsobům použití, což šetří množství nákladů a pracovní síly při instalaci projekce ve veřejných prostorách, a v konečném důsledku usnadňuje různé konfigurace zobrazení v obchodech, kancelářích a dalších komerčních zařízeních. Tenký a stylový design Úzký rámeček a tenký design dodává nádherný stylový vzhled, vhodný do jakéhokoli prostředí obchodu, ať už jde o módní kavárnu nebo luxusní módní butik.

  USB Plug & Play
  Funkce USB přehrávání umožňuje přímý přístup a přehrávání multimediálních souborů přímo ze zařízení USB flash. Není nutno připojovat PC nebo bojovat se změtí kabelů.

  Mobile High-Definition Link (MHL)
  MHL umožňuje snadné streamování mobilního obsahu uloženého v smartphonech a tabletech s podporou MHL do chytrého řešení projekce ve veřejných prostorách (signage), což šetří náklady na zakoupení samostatného PC nebo notebooku do obchodu.

  HDMI
  HDMI konektivita je do našeho chytrého řešení projekce ve veřejných prostorách (signage) začleněna pro flexibilní zobrazení obsahu přímo z vašeho PC, notebooku nebo jakéhokoli jiného HDMI zařízení.

      

  Parametry: 

   
   
  Kategorie produktu  Monitor
  Stav produktu  Nový
  Základní údaje 
  Úhlopříčka obrazovky 
   
   
  Úhlopříčka obrazovky
  Velikost obrazovky se obvykle udává jako vzdálenost mezi jejími protilehlými rohy. Úhlopříčka je uváděna buďto v centimetrech, nebo palcích.
   
   
   
   
   
  86" (±218cm)
  Rozlišení obrazovky 
   
   
  Rozlišení obrazovky
  Udává maximální počet bodů, který může být na obrazovce zobrazen. Mezi nejvíce rozšířené varianty patří Full HD a Ultra HD (4K). U starších modelů se můžeme setkat s rozlišením HD, případně HD ready.
   
   
   
   
   
  3840 x 2160 (4K Ultra HD)
  Technologie displeje  IPS
  Provedení displeje 
   
   
  Provedení displeje
  Displeje se dělí na lesklé a matné. Je pak na uživateli a způsobu využití monitoru, který povrch mu vyhovuje více.
   
   
   
   
   
  Matný (antireflexní)
  Úhly pohledu 
   
   
  Úhly pohledu
  Tato hodnota udává maximální úhel, ze kterého je ještě možné sledovat obraz na monitoru, aniž by došlo ke změně barev nebo kontrastu. Čím větší pozorovací úhly, tím lépe.
   
   
   
   
   
  178 / 78
  Jas (cd/m2) 
   
   
  Jas (cd/m2)
  Tato hodnota udává Candelech na metr čtvereční (cd/m2) maximální jas, který je schopen monitor vyzařovat. Obvykle platí, že čím je hodnota vyšší, tím lépe.
   
   
   
   
   
  400
  Doba odezvy (ms) 
   
   
  Doba odezvy (ms)
  Udává v milisekundách (ms) čas, za který se dokáže změnit pixel z černé barvy na bílou a zpět na černou.
   
   
   
   
   
  8
  Obnovovací frekvence (Hz)  60
  Formát displeje 
   
   
  Formát displeje
  Tato hodnota udává vzájemný podíl jednotlivých stran monitoru. V současné době je nejpoužívanějším formátem 16:9.
   
   
   
   
   
  16:9
  Vstupy a výstupy 
  DVI (x) 
   
   
  DVI (x)
  DVI je rozhraní pro digitální přenos signálu do monitoru. Na rozdíl od rozhraní HDMI není schopno přenášet zvuk.
   
   
   
   
   
  0
  VGA (x)  0
  HDMI (x) 
   
   
  HDMI (x)
  HDMI je konektor pro přenos nekomprimovaného obrazového a zvukového signálu v digitálním formátu. Z pravidla bývá použit pro propojení monitoru s počítačem.
   
   
   
   
   
  3
  Display Port (x) 
   
   
  Display Port (x)
  Digitální konektor, který slouží k přenosu nekomprimovaného obrazu z jednoho zařízení do druhého. Display Port je modernější a kvalitnější video konektor než DVI a VGA rozhraní.
   
   
   
   
   
  0
  Výbava 
  AMD FreeSync  Ano
  NVIDIA G-Sync  Ne
  TV tuner 
   
   
  TV tuner
  Některé monitory disponují vestavěným přijímačem televizního signálu. Pokud je tímto tunerem monitor vybaven, můžete jej používat i jako televizor.
   
   
   
   
   
  Ne
  Reproduktory 
   
   
  Reproduktory
  Některé monitory disponují vestavěnými reproduktory. Pokud je jimi monitor vybaven, můžete jej používat pro přehrávání zvuku bez nutnosti instalace přídavných reproduktorů k PC.
   
   
   
   
   
  2x 10
  Pivot 
   
   
  Pivot
  Jedná se o značení speciálního stojanu monitoru, který umožní jeho přesné polohování a nastavení umístění přesně tak, jak to nejvíce vyhovuje uživateli.
   
   
   
   
   
  NE
  Logistické údaje 
  Spotřeba při provozu (W) 
   
   
  Spotřeba při provozu (W)
  Tato hodnota udává ve wattech (W) množství energie, kterou při provozu zařízení v průměru spotřebuje.
   
   
   
   
   
  1
  Spotřeba v pohotovostním režimu (W) 
   
   
  Spotřeba v pohotovostním režimu (W)
  Udává množství energie, kterou zařízení spotřebuje, když je vypnuté a nečinné. Tato hodnota je udávána ve wattech (W).
   
   
   
   
   
  0,5
  Rozměry se stojanem Š x V x H (mm)  1934 x 1110 x 83,2 mm
  VESA 
   
   
  VESA
  VESA je celosvětově uznávané označení standardu způsobu montáže televizorů a monitorů. Zjednodušeně řečeno, přístroje, které splňují tento standard, mají 4 otvory se závitem na zadní straně, díky kterým je lze snadno uchytit k držáku nebo stojanu.
   
   
   
   
   
  Ano
  Hmotnost (kg)  64,8
  Barva  Černá
  Záruka pro spotřebitele (měsíců)  36
  Úhlopříčka pro REMA  86
  Záruka pro firmu (měsíců)  36
  Hmotnost pro dopravu 
   
   
  Hmotnost pro dopravu
  Parametr určený pro export do feedu, neudává realnou hmotnost spotřebiče ale hmotnost, která ovlivňuje cenu dopravy.
   
   
   
   
   
  100 kg
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Související dokumenty

   
   
   
  ParamNote
  Monitor, IPS, Černá, 86" (±218cm), 3840 x 2160 (4K Ultra HD), 8, 60, 3, 0, AMD FreeSync
   
   
   
   
   
   
   
   

  Zaslat info

   
   
   
   

  Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

   
   
   
   
  Váš e-mail:
  Cena bez DPH:
  Cena s DPH:
  WWW:
  Komentář:
  Mám o tento produkt zájem: 
  AntiSpam: 2 plus 3 =
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Dotaz k tomuto produktu

   
   
   
  Váš e-mail
  Dotaz
  AntiSpam: 2 plus 3 =
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

   

  •  N 

    Novinka 

    V 

    Výprodej 

    R 

    Rozbaleno 

    A 

    Akce 

    V 

    Výprodej EOL 

    S 

    Skryto EOL 

    A 

    Akce 

    B 

    Bazar 

    P 

    Předobjednávka 

    A 

    Akce dočasná 

    B 

    Black Friday 

    V 

    Výprodej EOL 

    K 

    Končí EOL 

    E 

    Exkluziv K+B 

    E 

    Exkluziv K+B 

    E 

    Exkluziv K+B 

    E 

    Exkluziv K+B 

    E 

    Exkluziv K+B 

    E 

    Exkluziv K+B 

    E 

    Exkluziv K+B 

  • HLA - Hlavní,
   EXT - Externí 1,
   EZL - Externí 2
    

   - je skladem

   - k dispozici do 48 hodin

   - není skladem
   po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

    sestava 

   - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
   - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


   
   
   


   
   
  K provozování našeho webu www.europea.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.