Garmin Edge 1030 Plus PRO

 
 
 
.tabform.comment h3{margin-top:20px;}; Mapový GPS cyklopočítač s velkým dotykovým displejem, barometrem a automatickou navigací do cíle. Garmin Edge 1030 Plus je nejnovější generací cyklopočítačů řady Edge. Mezi typické funkce této řady patří barevný d... 
 
 
 
 
Garmin Edge 1030 Plus PRO
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

Garmin 

Kód238724
Part No.010-02424-88
EAN8594068043595
Dostupnost

skladem


Vaše cena bez DPH 14 024   
DPH 21%
Vaše cena s DPH a PHE 16 969 Kč  
Záruka pro spotřebitele24 měsíců  
Záruka pro firmu24 měsíců  
StatusV ceníku 
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.tabform.comment h3{margin-top:20px;}; Mapový GPS cyklopočítač s velkým dotykovým displejem, barometrem a automatickou navigací do cíle. Garmin Edge 1030 Plus je nejnovější generací cyklopočítačů řady Edge. Mezi typické funkce této řady patří barevný d... 
 
 
 
 
 
   
   
   
   
   
   

  Související produkty

   
   
   

  - univerzální pouzdro pro přenosné navigace; - zapínání na zip a poutko na opasek; - poutko na ruku pro pohodlné nošení; - materiál: EVA (voděodolný); - vnitřní rozměry (Š x H x V): 18 x 2,5 x 11 cm; - barva: černá

   

  262 Kč  bez DPH

   

  317 Kč  s DPH
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Popis produktu: USB 2.0 A-zástrčka MINI 5PM 1,8m kabel; USB 2.0 kabel A zástrčka/mini-USB 5PM 1,8m cable; Lisovaný, balení bulk;

   

  17 Kč  bez DPH

   

  21 Kč  s DPH
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  - univerzální pouzdro pro přenosné navigace; - zapínání na zip a poutko na opasek; - poutko na ruku pro pohodlné nošení; - materiál: EVA (voděodolný); - vnitřní rozměry (Š x H x V): 13,5 x 2,5 x 10 cm; - barva: černá

   

  146 Kč  bez DPH

   

  177 Kč  s DPH
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Podrobnosti o produktu

   
   
   

  Popis produktu:

  Mapový GPS cyklopočítač s velkým dotykovým displejem, barometrem a automatickou navigací do cíle.


  Garmin Edge 1030 Plus je nejnovější generací cyklopočítačů řady Edge. Mezi typické funkce této řady patří barevný dotykový displej, zobrazení podrobných map, možnost dohrávání dalších map do paměti cyklopočítače ( neobsahuje slot na micro/SD kartu), výpočet trasy do cíle na základě mapy v paměti cyklopočítače a snadná možnost procházení, zmenšování, zvětšování mapy na displeji. Nový Edge 1030 Plus je k dispozici ve dvou verzích:

  • Edge 1030 Plus - Základní verze balení obsahuje předsazený držák na řídítka, základní držák na řídítka či představec, nabíjecí kabel USB/microUSB, pojistné poutko a český návod.
  • Edge 1030 Plus Sensor Bundle - Obsahuje oproti základní verzi navíc hrudní snímač srdečního tepu, snímač kadence a snímač rychlosti.

  • Barevný, dotykový displej s úhlopříčkou 3,5“.
  • Vysocecitlivý přijímač GPS, GLONASS a GALILEO.
  • Elektronický kompas, barometrický výškoměr, teploměr.
  • Cyklo mapa Evropy + voucher pro stažení mapy TOPO Czech PRO.
  • Kompatibilní se STRAVA Segmenty.
  • Alarmy na počasí.
  • LiveTrack - funkce pro sdílení pozice a tréninkových dat v reálném čase.
  • GroupTrack - funkce pro sdílení své pozice a pozic spolujezdců ve skupině.
  • Pokročilé tréninkové a výkonnostní funkce včetně cyklistické dynamiky.
  • Osobní trenér. Edge doporučuje jízdy a tréninky podle aktuální tréninkové zátěže.
  • Bezdrátové připojení: WiFi, ANT+, Bluetooth.
  • Kompatibilita s produkty řady Varia, Vector, VIRB.
  • Výdrž až 24 hodin v GPS režimu.
  • Odolnost proti vodě (IPX7).

  hero


  edgeDYNAMICKÉ SLEDOVÁNÍ VÝKONU - Získejte lepší přehled o tom, jak vaše tělo reaguje na trénink. Sledujte hodnotu VO2 max, dobu regenerace, tréninkovou zátěž, zaměření tréninkové zátěže a další parametry.

  edgeSTAV TRÉNINKU - Jak efektivní je váš trénink? Automaticky vyhodnocujte svoji nedávnou tréninkovou historii a ukazatele výkonnosti, abyste věděli, jestli trénujete efektivně, na maximum nebo nadměrně.

  edgeTRÉNINKOVÁ DOPORUČENÍ - Tréninková doporučení podle úrovně vaší kondice a každodenní doporučení k jízdě podle aktuální tréninkové zátěže a hodnot VO2 max.

  edgeSYNCHRONIZACE TRÉNINKOVÝCH PLÁNŮ - Získejte indoorové i outdoorové tréninky z chytrého generátoru tréninkových plánů v aplikaci Garmin Connect. Propojte cyklopočítač Edge s dalšími aplikacemi, včetně TrainingPeaks , účtu TrainerRoad.

  edgeAKLIMATIZACE NA TEPLO A NADMOŘSKOU VÝŠKU - Připravte se na každé prostředí. Sledujte, jak si vaše tělo stojí v různých prostředích, díky funkci aklimatizace na teplo a nadmořskou výšku.

  edgeFUNKCE CLIMBPRO - Automaticky sledujte zbývající stoupání a úhel během jízdy po trase. Díky tomu si budete moci lépe rozložit síly a uvidíte, kolik námahy vás ještě čeká.

  edgeVÝŽIVA A HYDRATACE - Získejte potřebné informace, abyste měli dost energie na každý kilometr. Edge 1030 Plus vás upozorní ve chvíli, kdy je potřeba se napít nebo najíst.

  edgeDYNAMIKA JÍZDY NA KOLE - Využívejte výhod pokročilé metriky jízdy na kole, která vám poskytuje přehled o proměnlivosti vašeho výkonu podle proměnných, jako je poloha, nastavení jízdního kola, délka jízdy apod.

  edgeMTB DYNAMIKA - Sledujte velkolepé detaily každé jízdy díky nové metrice pro horskou cyklistiku, která zaznamenává například počet a délku skoků nebo dobu strávenou ve vzduchu.

  edgeOBTÍŽNOST A PLYNULOST - Hodnotí obtížnost jízdy podle GPS, údajů o nadmořské výšce apod. Plynulost měří plynulost vašeho klesání po trase, takže napříště máte skóre, které můžete překonat.

  edgePRODLOUŽENÁ VÝDRŽ BATERIE - Edge 1030 Plus nabízí 24 hodin výdrž baterie i při náročné jízdě. Až 48 hodin se záložním zdrojem Garmin Charge™.

  hero


  edgeAUTOMATICKÝ PŘEPOČET TRASY - Nebojte se pozastavit navigaci a upozornění na opuštění trasy, když sjedete ze stezky za dobrodružstvím. Jakmile se budete chtít vrátit na trasu, Edge 1030 Plus vám ukáže cestu.

  edgeCYKLISTICKÁ MAPA GARMIN - Jezděte podle předinstalovaných map s větším pokrytím než kdy dříve, včetně dat o stezkách pro horská kola po celém světě ze služby Trailforks. Získejte také údaje o nadmořské výšce a bodech zájmu a možnost vyhledávat adresy.

  edgeAPLIKACE TRAILFORKS - Importujte naplánované trasy přímo z aplikace Trailforks předinstalované v cyklopočítači Edge 1030 Plus. Tyhle trasy zohledňují stav trasy a schopnosti jezdce a pomáhají tak k lepšímu zážitku z jízdy.

  edgeREŽIM FORKSIGHT - Tento režim při používání aplikace Trailforks automaticky zobrazuje nadcházející rozcestí na trase a další souvislosti podle vaší polohy v síti stezek.

  edgePODROBNÁ NAVIGACE - Díky podrobné navigaci po trase a upozorněním na nadcházející odbočky se už nikdy neztratíte.

  edgeZPĚT NA START - Edge 1030 Plus je dostatečně chytrý na to, aby vás dovedl zpátky na začátek trasy, a to i pokud se od původní trasy odchýlíte nebo zamíříte domů dříve.

  edgeVÝPOČET TRASY - Díky dvakrát rychlejšímu výpočtu tras, než u předchozích modelů, strávíte více času jízdou a méně času čekáním.

  edgeTRASOVÁNÍ PODLE OBLÍBENOSTI - Edge 1030 Plus dokáže vždycky najít tu nejlepší trasu – díky systému výběru z nejoblíbenějších cest a stezek a údajům o jízdě po miliardách kilometrů tras, které nahráli přímo ostatní cyklisté.

  edgeVYTVÁŘENÍ NOVÝCH TRAS - V aplikaci Garmin Connect můžete vytvářet nové trasy. Plánovat je můžete i v dalších platformách, jako například Strava a Komoot, a potom je automaticky synchronizovat s cyklopočítačem Edge.

  hero


  edgeKOMPATIBILITA S INREACH - Ať máte namířeno kamkoli, zůstaňte v kontaktu díky spárování cyklopočítače Edge se satelitními komunikátory inReach. Čtěte a odpovídejte na textové zprávy, sdílejte údaje o trase nebo aktivujte interaktivní nouzové volání SOS – s předplatným služby inReach.

  edgeKOMPATIBILITA S ŘADOU VARIA - Spárujte Edge 1030 Plus s naším zpětným cyklistickým radarem a světly Varia, abyste dobře viděli i byli viděni.

  edgeDETEKCE NEHOD - Edge v případě nehody automaticky odešle vaši polohu přednastaveným nouzovým kontaktům. Bezpečnostní funkce využívá připojený mobilní telefon.

  edgeALARM KOLA - Alarm kola chráněný kódem PIN vás prostřednictvím smartphonu upozorní na pohyb jízdního kola vždy, když si uděláte přestávku na odpočívadle nebo doplňujete vodu.

  edgeSKUPINOVÉ ZPRÁVY - Zůstaňte v kontaktu se svým cyklistickým týmem, když se oddělíte od skupiny.

  edgeGROUPTRACK - Mějte své spolujezdce pod dohledem i v případě, že je přímo nevidíte – a zajistěte, aby oni mohli dávat pozor na vás. Funkce GroupTrack může sledovat až 50 vašich přátel najednou. Stačí se podívat na obrazovku a vždycky uvidíte aktuální informace.

  edgeLIVETRACK - Funkce LiveTrack umožňuje přátelům a rodině sledovat v reálném čase vaši polohu1 a dokonce celou vaši předem naplánovanou trasu. Můžete tak mít jistotu, že vaši blízcí budou přesně vědět, kudy právě jedete.

  hero


  edgeCHYTRÁ OZNÁMENÍ - V cyklopočítači Edge můžete přijímat textové zprávy, emaily, hovory a další upozornění po spárování s kompatibilním smartphonem. Při zobrazení příchozích volání se na displeji objevuje nejen číslo volajícího, ale také jméno, které je převzaté z telefonního seznamu.

  edgeCONNECT IQ - Stáhněte si vlastní datová pole nebo aplikace z našeho obchodu Connect IQ. Projekt vznikl před několika lety a umožnil tak počítačovým nadšencům a programátorům tvorbu jejich vlastních aplikací. Drtivá většina obsahu je zcela zdarma, ale můžete se setkat i s placeným obsahem. Většina vývojářů se však pokouší získat drobnou odměnu pomocí PayPal odkazu, ale zda se je rozhodnete v jejich práci podpořit je jen na Vás.

  edgeKOMPATIBILITA S TACX - Spárujte Edge 1030 Plus s cyklotrenažérem Tacx a jezdit tak kdykoli a kdekoli.

  edgePODPORA ELEKTROKOLA SHIMANO STEPS - Sledujte speciální obrazovku se stavem elektrokola, datovými poli a podporou pro stav systému či varovné zprávy. Za jízdy můžete zobrazit i míru podpory kola, zařazený převod, stav baterie a další parametry.

  edgeAUTOMATICKÉ NASTAVENÍ - Buďte během několika minut připravení k jízdě a nezdržujte se nastavením. Získejte vlastní jízdní profily přednastavené podle vašeho dřívějšího cyklopočítače Edge, typů jízdy nebo snímačů.

  edgeKOMPATIBILITA S VÍCE APLIKACEMI - S Edge je kompatibilních stále víc vašich oblíbených tréninkových a mapových platforem. Jezděte svým oblíbeným způsobem s platformami Strava, Komoot, TrainingPeaks a mnoha dalšími.

  hero

  Parametry produktu

  Akcelerometr: Ano
  Barometrický výškoměr/barometr: Ano
  Baterie - typ: dobíjecí Li-Ion
  Baterie - výdrž: až 24 hod.
  Displej - rozlišení, ŠxV: 282 x 470 pix.
  Displej - typ: barevný LCD s duální orientací
  Displej - úhlopříčka, vel. š. x v.: 3,5" / 91mm
  Dotykový displej: Ano
  Držák na kolo: Ano v balení
  Hmotnost: 123 g
  Kompas: Ano Elektromagnetický/Náměrový
  Odolnost proti vibracím: Ano (6G)
  Provozní teplota: -20°C až +60°C
  Rozměry zařízení, ŠxVxH: 5.8 x 11.2 x 2.0 cm
  Voděodolnost: Ano, IPX7 (odolá ponoření do hloubky 1 m po dobu 30 minut)
  Vysocecitlivý přijímač GLONASS: Ano
  Vysocecitlivý přijímač GALILEO: Ano
  Vysocecitlivý přijímač GPS: Ano

  Mapy a paměti

  Basemapa: Ano
  Další mapy v dodávce: TOPO Czech PRO
  Historie aktivit: až 200 hodin aktivit
  Mapy předinstalované: Cyklo mapa Evropy
  Možnost dohrání map: Ano
  Slot pro paměťovou kartu: Není
  Vestavěná paměť: Ano
  Využitelná vnitřní paměť (max.): 32 GB
  Waypointy/oblíbené/pozice: 200

  Vlastnosti produktu

  Auto Lap® (aut. začátek nového kola): Ano
  Auto multisport (jednoduchá změna sportovního módu): Ne
  Auto Pause® (zast. trénink podle rychl.): Ano
  Auto Scroll (automatické přeměňování informačních stránek na displ.): Ano
  Custom POIs (možnost přidat body zájmu): Ano
  Čas strávený v zónách srdečního tepu: Ano
  Group tracking - (online sledování skupiny - GroupTrack) v mapě i v přístroji: Ano
  Live tracking - (online sledovní - LiveTrack™): Ano
  Multi-sport (běh, chůze, kolo, loď, plavání atd.): Ne
  Odhad doby regenerace: Ano
  Odhad spálených kalorií: Ano
  Osobní rekordy: Ano
  Profily aktivit: Ano
  Slunce/Měsíc info: Ano (východ a západ slunce)
  Smart notifikace 2: Zobrazí/upozorní na příchod emailů, sms a příchozí hovory
  Trénink intervalový: Ano
  Trénink jednoduchý (čas/vzdálenost/kalorie): Ano
  Trénink pokročilý (tvorba vlastních tréninků; cílený trénink): Ano
  Tréninkový efekt: Ano
  Upravitelná datová pole : Ano
  virtual partner® (závod proti rychlosti/tempu): Ano
  Virtual Racer™ (závod proti nahrané aktivitě): Ano

  Uživatelské použití

  Cyklistika: Ano
  Cykllista: Ano
  Cykloturistika: Ano
  Silniční cyklistika: Ano

  Běžecké funkce

  Odhad VO2 max (z běhu): Ano

  Cyklistické funkce

  Dynamika jízdy - Cycling Dynamics: Ano
  Odhad VO2 max (z jízdy na kole): Ano
  Segmenty: Ano

  Navigační funkce

  Automatický přepočet trasy: Ano
  Možnost přidat body zájmu: Ano
  Nastavení výpočtu trasy: Ano
  Track log - Záznam trasy/Aktivity: Ano
  Trasové body: Ano
  Trasy (naplánované/počet): omezeno velikostí paměti

  Spojení/připojení/propojení

  Automatická synchronizace: Ano
  Bezdrátové připojení ANT+: Ano
  bezdrátové propojení mezi navigacemi: Ano
  Bezdrátové připojení Bluetooth®: Ano
  Bezdrátové připojení Wi-Fi: Ano
  Connect IQ™ (kompatibilita s PC, MAC, mobile app): Ano
  Možnost dálkově ovládat jiné zařízení/přístroje: Ano
  Možnost dálkově ovládat z jiného zařízení/přístroje: Ano
  Pevné rozhraní (např. propojení s PC): USB
  Strava Live Suffer Score (segmenty, tep. zóny atd.): Ano

  Video

  Kompatibilita s kamerami VIRB®: Ano

  Dodatečné funkce

  Alarm čas/vzdálenost/tempo: Ano
  Alarm na bouři (přes Bluethooth® ze smartfonu): Ano
  Alarm na nastavené spálené množství kalorií: Ano
  Alarm na zónu srdečního tepu: Ano
  Automatické odeslání zprávy při nehodě: Ano

  Snímače

  Kompatibilita s ANT+® snímači (např.srdečního tepu HR, kadence, teploty atd.): Ano
  Kompatibilita s elektrokoly: Ano
  Kompatibilita s elektronickým řazením Shimano Di2: Ano
  Kompatibilita s produkty Varia™: Ano
  Snímač kadence otáček pedálů: Ano, volitelně (čidlo není součástí dodávky)
  Snímač rychlosti: Ano, volitelně (čidlo není součástí dodávky)
  Snímač srdeční frekvence: Ano, volitelně (čidlo není součástí dodávky)
  Snímač teploty externí - tempe™: Ne
  Snímač teploty integrovaný: Ano
  Snímač výkonu wattmetr Vector™: Ano, volitelně*
      

  Parametry: 

   
   
  Stav produktu  Nový
  Záruka pro spotřebitele (měsíců)  24
  Záruka pro firmu (měsíců)  24
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Zaslat info

   
   
   
   

  Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

   
   
   
   
  Váš e-mail:
  Cena bez DPH:
  Cena s DPH:
  WWW:
  Komentář:
  Mám o tento produkt zájem: 
  AntiSpam: 2 plus 3 =
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Dotaz k tomuto produktu

   
   
   
  Váš e-mail
  Dotaz
  AntiSpam: 2 plus 3 =
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

   

  •  N 

    Novinka 

    V 

    Výprodej 

    R 

    Rozbaleno 

    A 

    Akce 

    V 

    Výprodej EOL 

    S 

    Skryto EOL 

    A 

    Akce 

    B 

    Bazar 

    P 

    Předobjednávka 

    A 

    Akce dočasná 

    B 

    Black Friday 

    V 

    Výprodej EOL 

    K 

    Končí EOL 

    E 

    Exkluziv K+B 

    E 

    Exkluziv K+B 

    E 

    Exkluziv K+B 

    E 

    Exkluziv K+B 

    E 

    Exkluziv K+B 

    E 

    Exkluziv K+B 

    E 

    Exkluziv K+B 

  • HLA - Hlavní,
   EXT - Externí 1,
   EZL - Externí 2
    

   - je skladem

   - k dispozici do 48 hodin

   - není skladem
   po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

    sestava 

   - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
   - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


   
   
   


   
   
  K provozování našeho webu www.europea.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.