Amazon Kindle PaperWhite 3 2015 White, 6" 4GB E-ink, WIFI, SPONZOROVANÁ VERZE, čtečka

 
 
 
Poslední verze nejpopulárnejcí ctecky Kindle - Paperwhite prichází v nové verzi 2015. Tentokrát se výrazného vylepšení dockal display, který pri svém rozlišení 300ppi drtí konkurenci. Jemnost a kontrast displeje je témer shodný s opravdovou papírovou k... 
 
 
 
 
Amazon Kindle PaperWhite 3 2015 White, 6" 4GB E-ink, WIFI, SPONZOROVANÁ VERZE, čtečka

 Akce 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

Amazon 

Kód170062
Part No.EBKAM1142
EAN841667107868
Dostupnost

skladem


Vaše cena bez DPH 2 937   
DPH 21%
Vaše cena s DPH a PHE 3 554 Kč  
Záruka pro spotřebitele24 měsíců  
Záruka pro firmu24 měsíců  
StatusAkce 
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Poslední verze nejpopulárnejcí ctecky Kindle - Paperwhite prichází v nové verzi 2015. Tentokrát se výrazného vylepšení dockal display, který pri svém rozlišení 300ppi drtí konkurenci. Jemnost a kontrast displeje je témer shodný s opravdovou papírovou k... 
 
 
 
 
 
   
   
   
   
   
   

  Související produkty

   
   
   

  Ochranné pouzdro pro Amazon Kindle PAPERWHITE/PAPERWHITE 2 s elegantním a odolným zpracováním. Pouzdro je vyrobeno z umělé kůže. Díky odolné konstrukci poskytuje čtečce účinnou ochranu při jejím používání i přenášení. Pouzdru nechybí výřezy na všechny ...

   

  183 Kč  bez DPH

   

  221 Kč  s DPH
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Ochranné pouzdro pro Amazon Kindle PAPERWHITE/PAPERWHITE 2 s elegantním a odolným zpracováním. Konstrukce tohoto pouzdra je takzvaný "hardcover". Jedná se o plastový výlisek, do kterého se jednoduše Kindle "zacvakne". Horní strana pouzdra je vyrobena z...

   

  229 Kč  bez DPH

   

  277 Kč  s DPH
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Podrobnosti o produktu

   
   
   

  Popis produktu:

  Poslední verze nejpopulárnejcí ctecky Kindle - Paperwhite prichází v nové verzi 2015. Tentokrát se výrazného vylepšení dockal display, který pri svém rozlišení 300ppi drtí konkurenci. Jemnost a kontrast displeje je témer shodný s opravdovou papírovou knihou.
  Nejpokrocilejší E-Ink technologie – displej jako papír
  Revolucní technologie podsvíceného displaye
  Dotykový display
  Citelný i na prímém slunci – žádné odrazy
  O 30% lehcí – pouhých 213 gramu (méne než vetšina knih)
  O 18% menší pri stejné velikosti obrazovky
  Nastavitelná velikost textu – 8 velikostí písma a 3 styly písma
  Výdrž baterie až jeden mesíc – Na jedno nabití mužete císt až jeden mesíc (pri vypnuté WiFi a pri prumerné délce ctení 30 minut denne)*
  Pojme najednou až 1400 knih a dokumentu – Vezmete si celou Vaši knihovnu kamkoli sebou
  Integrovaná WiFi – Kupte si a stáhnete si knihu za méne než 60 vterin.
  Ješte rychlejší otácení stránek – pro neprerušované ctení
  Vylepšený prohlížec PDF – S vyhledáváním ve slovníku, poznámkami a zvýraznováním textu
  Nový webový prohlížec – Brouzdejte na internetu pomocí WiFi (experimentální funkce)
  Ebooky Kindle neobsahují ceské OSD

  Ponorte se do príbehu knihy
  Nejlepší fyzikální vlastností papírové knihy je, že zmizí, když ji ctete. Když jste ponoreni do autorova sveta a myšlenek, nevšímáte si knihy, lepidla, papíru nebo inkoustu. Cílem našeho špickového designu je, aby Kindle zmizel – stejne jako fyzická kniha – takže se mužete ponorit do príbehu, né technologie.

  Displej jako papír
  Naš nejnovejší Kindle využívá vysoce kontrastní Pearl E-Ink displej. S naším novým displejem, se text objevuje na stránce tak, že vytvárí stejný zážitek ze ctení jako ctení v tištené podobe. Ostrý a prirozený, bez oslnení nebo podsvícení, ctení na Kindle není v nicem podobné ctení na obrazovce pocítace. Díky E-Ink technologii mužete císt dlouhodobe i bez únavy Vašich ocí.

  Ctete si na slunci bez odrazu obrazovky
  Kindle na obrazovce odráží svetlo jako bežný papír a nepoužívá žádné podsvícení, což eliminuje odlesky spojené s jinými elektronickými displeji. V dusledku toho mužete císt na Kindle stejne snadno v jasném slunecním svetle, jako ve vašem obývacím pokoji.

  Nastavitelná velikost textu
  Kindle má osm nastavitelných velikostí písma, aby ctení vyhovovalo vašim preferencím. Velikost textu své oblíbené knihy mužete zvetšovat a zmenšovat jednoduchým stiskem tlacítka. Pokud jsou vaše oci unaveny, jednoduše zvetšíte velikost písma a pokracujete pohodlne ve ctení. Nyní je každá kniha v knihovne tištena dostatecne velkým písmem. Na výber jsou také 3 ruzné styly písma.

  Rychlejší otácení stránek
  Kindle nyní dokáže otácet stránky ješte rychleji. Díky optimalizaci elektrických impulsu ovládajících cerné a bílé mikrokapsle, které vytvárejí vlastní obraz textu a obrázku na displeji.

  Otácení obrazovky
  Kindle podporuje otácení obrazovky na výšku i na šírku. Pokud potrebujete pohodlne ztobrazit tabulku, mapu nebo graf, jednoduce otocíte displej do požadované polohy.

  Podpora ceských znaku ve všech formátech
  Kindle podporuje zobrazení ceských znaku ve všech formátech knih. Vaše dokumenty (napr. z aplikace MS Word – .doc) mužete také zaslat jako prílohu e-mailu na adresu Kindle („jméno“ @ free.kindle.com). Soubor bude preveden do formátu Kindle a poslán do vašeho Kindle pres Wi-Fi pripojení a také na e-mailovou adresu prirazenou k vašemu úctu na Amazon.com. Více informací viz. osobní dokumenty na Kindle prostrednictvím služby Whispernet (www.amazon.com).

  Maximální zvetšení
  Obrázky a fotografie lze zvetšivat na plnou velikost displeje. Zobrazení je perfetkne ostré.

  Vylepšené možnosti zobrazení PDF
  PDF soubory si mužete precíst v jejich nativní velikosti, zobrazit v režimu na šírku nebo zvetšovat až na 300% velikosti. Mužete tak zvetšit malé písmo, vabranou tabulku nebo graf. Mužete také prevést PDF dokument do formátu Kindle a vytvorit tak klasickou knihu pro Kindle.
  Elegantní a uživatelsky prívetivý

  Výrazne lehcí a menší – pouze 170 gramu
  Když cteme dlouhou dobu, tak víme, že na váze záleží. To je duvod, proc jsme tvrde pracovali, aby naše nejnovejší ctecka Kindle byla ješte lehcí než kdy predtím – jen 170 gramu – takže si mužete pohodlne císt hodiny se cteckou v jedné ruce. Kindle je lehcí než typický paperback, a tencí než magazín. S pouhými 8,7mm v profilu, padne Kindle dokonale do ruky.

  Ergonomický design
  Kindle se snadno drží a cte. Navrhli jsme ctecku s durazem na dlouhodobé ctení. Pri dlouhodobém ctení, lidé rádi mení polohu, drží knihu v jedné ruce. Tlacítka pro otácení stran jsou na Kindle po obou stranách tak, aby se daly otácet jak pravou, tak levou rukou, což Vám umožní císt a obracet stránky v jakékoli pozici.

  Nikdy se nezahrívá
  Na rozdíl od notebooku nebo tabletu se kindle nikdy nezahrívá, takže si mužete pohodlne císt jak dlouho chcete.

  Jednoduchý k použití, pocítac netreba
  Na rozdíl od vetšiny elektronických zarízení, jsme chteli zachovat Kindle velmi jednoduchý k použití.
  Kindle je bezdrátový a je pripraven k použití hned po vybalení z krabice – bez instalace, není potreba instalovat žádný software, není potreba pocítac.
  Obrovská výdrž na baterii – až jeden mesíc

  Výdrž až jeden mesíc bez nabíjení
  S vypnutou WiFi vydrží Kindle na jedno nabití až jeden mesíc. Se zapnutou WiFi pak ctecka vydrží až 3 týdny. Životnost baterie se bude lišit v závislosti na použití bezdrátové síte, jako je nakupování v Kindle Store, prohlížení webových stránek, a stahování obsahu.

  Nabíjejte pres USB port
  Kindle je dodávám standardne se zásuvkou pro americký trh a mikro USB kabelem pro nabíjení Kindle z jakéhokoli pocítacového USB portu. Znovu nabití vybité baterie trvá cca 3 hodiny pri zapojení pres standardní USB port PC.
  Knihy za 60 sekund s vestavenou WiFi

  Získejte knihy za 60 sekund
  Whispernet využívá optimalizované technologie Amazon a Wi-Fi síte, což vám umožní bezdrátove hledat, objevovat, a stahování obsah prímo na cestách. Vaše knihy a casopisy jsou poskytovány pres Wi-Fi a Whispernet za méne než 60 sekund. Rychlost bezdrátového stahování se muže lišit v závislosti na velikosti souboru.

  Kindle automaticky detekuje blízkosti Wi-Fi sítí at už jste ve škole, doma, nebo vaší oblíbené kavárne. Pokud je WiFi sít chránena heslem, jednoduše ho zadáte na Vaší klávesnici. Jakmile jednou pridáte vaši WiFi sít, bude se Kindle automaticky pripojit k této síti kdykoli budete v její blízkosti.
  Slovník a hledání

  Vestavený slovník s okamžitým náhledem
  Narazíte na slovo které neznáte? Kindle obsahuje „The New Oxford American Dictionary“s více než 250.000 záznamy a definicemi. Kindle umožnuje okamžité vyhledávání definice, aniž by jste museli opustit knihu – jednoduše kurzorem vyberete slovo a v dolní cásti obrazovky se automaticky zobrazí definice.

  Hledání, Wikipedia, Web
  Kindle umožnuje jednoduché vyhledávání. Stací zadat hledaný výraz a Kindle bude hledat ve Vaší knihovne, v Kindle Store, na Wikipedii nebo na webu pomocí vyhledávace Google.    

  Parametry: 

   
   
  Kategorie produktu  Čtečka knih
  Záruka pro spotřebitele (měsíců)  24
  Záruka pro firmu (měsíců)  24
  Hmotnost pro dopravu 
   
   
  Hmotnost pro dopravu
  Parametr určený pro export do feedu, neudává realnou hmotnost spotřebiče ale hmotnost, která ovlivňuje cenu dopravy.
   
   
   
   
   
  0.5 kg
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Související dokumenty

   
   
   
  ParamNote
  Čtečka knih
   
   
   
   
   
   
   
   

  Zaslat info

   
   
   
   

  Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

   
   
   
   
  Váš e-mail:
  Cena bez DPH:
  Cena s DPH:
  WWW:
  Komentář:
  Mám o tento produkt zájem: 
  AntiSpam: 2 plus 3 =
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Dotaz k tomuto produktu

   
   
   
  Váš e-mail
  Dotaz
  AntiSpam: 2 plus 3 =
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

   

  •  N 

    Novinka 

    V 

    Výprodej 

    R 

    Rozbaleno 

    A 

    Akce 

    V 

    Výprodej EOL 

    S 

    Skryto EOL 

    A 

    Akce 

    B 

    Bazar 

    P 

    Předobjednávka 

    A 

    Akce dočasná 

    B 

    Black Friday 

    V 

    Výprodej EOL 

    K 

    Končí EOL 

    E 

    Exkluziv K+B 

    E 

    Exkluziv K+B 

    E 

    Exkluziv K+B 

    E 

    Exkluziv K+B 

  • HLA - Hlavní,
   EXT - Externí 1,
   EZL - Externí 2
    

   - je skladem

   - k dispozici do 48 hodin

   - není skladem
   po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

    sestava 

   - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
   - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


   
   
   


   
   
  K provozování našeho webu www.europea.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.