ASUS ROG-STRIX-RTX2070-8G-GAMING - grafická karta

 
 
 
ZASTIŇTE SVOU KONKURENCI; ROG Strix GeForce RTX™ 2070 je vybavená nejlepšími GPU od společnosti NVIDIA® pro vytvoření nejlepších podmínek pro epickou herní akci. Gargantuovská dávka energie zajišťuje dostatečný výkon pro přetaktování, zatímco dokonalé ... 
 
 
 
 
ASUS ROG-STRIX-RTX2070-8G-GAMING - grafická karta
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

ASUS 

Kód189772
Part No.90YV0C92-M0NA00
Dostupnost

není skladem


Vaše cena bez DPH 16 528   
DPH 21%
Vaše cena s DPH a PHE 19 999 Kč  
Záruka pro spotřebitele36 měsíců  
Záruka pro firmu36 měsíců  
StatusV ceníku 
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ZASTIŇTE SVOU KONKURENCI; ROG Strix GeForce RTX™ 2070 je vybavená nejlepšími GPU od společnosti NVIDIA® pro vytvoření nejlepších podmínek pro epickou herní akci. Gargantuovská dávka energie zajišťuje dostatečný výkon pro přetaktování, zatímco dokonalé ... 
 
 
 
 
 
   
   

  Podrobnosti o produktu

   
   
   

  Popis produktu:

  ZASTIŇTE SVOU KONKURENCI
  ROG Strix GeForce RTX™ 2070 je vybavená nejlepšími GPU od společnosti NVIDIA® pro vytvoření nejlepších podmínek pro epickou herní akci. Gargantuovská dávka energie zajišťuje dostatečný výkon pro přetaktování, zatímco dokonalé chlazení, udržuje Turing™ v chladu pro konsistentní výkon. A s arzenálem nástrojů, které vám umožňují přizpůsobit a vyladit tento výjimečný hardware, budete pánem bitevního pole.

  Axiální ventilátory
  Abychom udrželi teplotu Turing™ pod kontrolou, použili jsme větší chladič, což vyžaduje výkonnější a účinnější ventilátor, který musí udržovat tichý akustický profil. Axiální ventilátor splňuje tyto tři výzvy v oblasti konstrukce implementováním našich nejnovějších inovací zabývajících se výkonem ventilátorů. Zmenšili jsme osu ventilátoru tak, abychom mohli prodloužit jeho lamely a přidali jsme bariérový kroužek, který zvyšuje strukturální integritu a snižuje tlak vzduchu na poli chladiče ROG Strix GeForce RTX™ 2070. Abychom zabránili vstupu částic do těla ventilátoru a udrželi tak jeho výkonnost, zapracovali jsme odolnost proti prachu IP5X. Nový design umožňuje axiálním ventilátorům přesunout více vzduchu a otáčet se při vyšších rychlostech bez zvýšení úrovně hluku.

  Technologie 0dB
  Technologie 0dB umožňuje zastavení ventilátoru, pokud teplota jádra GPU zůstane pod 55 stupňů Celsia, takže si hry méně náročné na výkon můžete vychutnávat v naprosté tichosti. A pokud teplota stoupne, ventilátory se automaticky opět zapnou.

  Design přes 2,7 slotu
  Pro zajištění většího místa pro rozsáhlejší chladič zaujímá tato generace našich nejlepších karet 2,7 slotu, neboť zde platí, že větší je lepší. Oproti předchozí generaci jsme celkovou plochu chladicího pole zvýšili o více než 20%. Pokud chcete využít maximum své ROG Strix GeForce RTX™ 2070, naše nejnovější konstrukce vám dává mnohem více tepelného prostoru pro přetaktování. A jestli hledáte skvělý herní zážitek bez náročných příprav, jednoduše jen připojte způsobem plug-and-play, dodatečný odvod tepla udržuje vaše ventilátory během hry běžet při nižších rychlostech.

  Technologie MaxContact
  MaxContact je první technologie ve svém odvětví, která využívá přesné obrábění k vytvoření povrchu rozvaděče tepla, který dosahuje až dvounásobně větší kontakt s čipem GPU, což má za následek lepší tepelný přenos.

  Technologie Auto-Extreme
  Všechny grafické karty ROG Strix jsou vyráběny pomocí technologie Auto-Extreme, což je plně automatizovaný výrobní proces, který nastavuje nové standardy v oboru. Pájení otvorů a montáž součástí na povrch desky se tradičně provádí v samostatných etapách. Technologie Auto-Extreme umožňuje, aby bylo veškeré pájení dokončeno v jediném kroku, což snižuje tepelné namáhání komponent a zamezuje použití drsných čisticích prostředků. Konečným výsledkem je menší dopad na životní prostředí, nižší spotřeba výrobní energie a spolehlivější výrobek.

  SOFTWARE

  GPU Tweak II
  Nástroj ASUS GPU Tweak II posouvá ladění výkonu grafické karty a na další úroveň. Umožňuje vám vyladit kritické parametry včetně hlavní GPU frekvence, frekvence paměti, nastavení napětí a další s možností sledovat vše v reálném čase prostřednictvím přizpůsobitelného zobrazení na obrazovce. GPU Tweak II nabízí všechny nástroje od jemného ladění výkonu až po pokročilé ovládání ventilátoru. Umožňuje vám tak z vaší grafické karty získat skutečné maximum.

  XSplit Gamecaster
  XSplit nabízí vynikající streamingové zážitky s poznámkami ve hře a dalšími pokročilými funkcemi. Využijte bezplatnou licenci s nákupem vybraných grafických karet ASUS. Uvidíme se online!

  Wtfast
  Abychom vás osvobodili od zbytečných vstupních zpoždění, latence a ztracených paketů, spojili jsme se se společností wtfast. Se 6-měsíčním členstvím wtfast Gamers Private Network si můžete vychutnávat kratší odezvu pro hladší a plynulejší herní zážitky. Zakupte si grafickou kartu ASUS a již na nic nečekejte!

  Quantum Cloud
  Quantum Cloud je snadno použitelná a bezpečná služba, která vám umožní bez námahy vydělat další peníze tím, že vaše GPU pracuje, pokud ji vy zrovna nepotřebujete. Prostřednictvím jednoduché aplikace může být váš počítač nápomocen cloudovým aplikacím. Zisk je pak automaticky přenesen dna váš účet WeChat nebo PayPal a Vaše soukromí zůstává nedotčeno, protože žádná osobní data nejsou uložena online. Začněte vydělávat peníze ještě dnes!

  ZKUŠENOSTI

  Aura Sync
  ROG Strix GeForce RTX™ 2070 je vybavena osvětlením Aura RGB jak na svém plášti, tak na zadním panelu. Propojte jej s kompatibilními produkty pomocí softwaru Aura Sync a přizpůsobte si osvětlení systému přesně dle svých představ a typu hry. Osvětlení můžete synchronizovat s hudbou, měnit barvu na základě teploty nebo vybrat z velkého množství efektů a statických možností. Nezapomeňte proto při výběru dílů pro vaši sestavu hledat logo Aura Sync.

  Režim Stealth
  Někdy chcete být nenápadní a vypnout všechna světla… ROG Strix GeForce RTX™ 2070 jsme proto vybavili praktickým tlačítkem pro Stealth režim nenápadného zabijáka. Po zmáčknutí tlačítka se ihned z mistra barevných kombinací stanete nenápadným ninjou.

  Duální Bios
  Dáváte přednost nízkým teplotám jádra nebo nízkým hladinám hluku? Výkonnostní režim umožní ventilátorům vysoké otáčky a udržovat tak kartu stále v chladu. Tichý režim udržuje stejnou hranici výkonu a maximální nastavení, nabízí však méně agresivní křivku ventilátoru pro tišší provoz při středních teplotách. Pro ještě větší přizpůsobení a kontrolu se podívejte na náš software GPU Tweak II.

  Virtuální realita
  Kombinací pokročilého vykreslování VR, Sledování paprsku (Ray Tracing) v reálném čase a AI, posouvá ROG Strix GeForce RTX™ 2070 virtuální realitu na novou úroveň a stírá rozdíly mezi fikcí a skutečným světem. Správa kabelů je také mnohem přehlednější díky VirtualLink, který využívá alternativní režim USB Type-C™ pro rychlé připojení nejnovějších VR náhlavních souprav pomocí jediného kabelu.

  Technologie NVIDIA® G-SYNC™
  ROG Strix GeForce RTX™ 2070 disponuje zobrazovací technologií NVIDIA® G-SYNC™ pro nejplynulejší a nejrychlejší herní zobrazení bez zasekávání a trhání obrazu a minimálního vstupního zpoždění. Vychutnejte si nejnovější FPS střílečky, sportovní, akční a dobrodružné tituly při super rychlé snímkové frekvenci, a to i při nejvyšších grafických nastaveních!

      

  Parametry: 

   
   
  Kategorie produktu  Grafická karta
  Stav produktu  Nový
  Základní údaje 
  Grafické jádro 
   
   
  Grafické jádro
  Neboli také GPU, slouží pro rychlé grafické výpočty a změny obsahu videopaměti, které jsou následně zobrazovány na monitoru. Výkon grafického čipu spolu s operační pamětí a šířkou paměťové sběrnice grafické karty jsou hlavními parametry určující její výkon.
   
   
   
   
   
  RTX 2070
  Rychlost grafického čipu (MHz) 
   
   
  Rychlost grafického čipu (MHz)
  Udává výkon grafického jádra. Podle této hodnoty zjistíme, kolik operací je schopno grafické jádro vykonat za jednu sekundu. Čím vyšší pracovní frekvenci (MHz) grafický čip má, tím je výkonnější.
   
   
   
   
   
  1650
  Kapacita paměti (MB) 
   
   
  Kapacita paměti (MB)
  Zde jsou ukládány informace potřebné pro činnost GPU. Jako měrná jednotka pro určení velikosti slouží MB, ale dnešní grafické karty už disponují pamětí udávanou v GB. Obecně platí, že čím větší paměť, tím lépe. Je však dobré sledovat i velikost sběrnice.
   
   
   
   
   
  8192
  Typ paměti 
   
   
  Typ paměti
  Jsou zde ukládány informace potřebné pro činnost GPU. Je několik typů grafických pamětí. Jejich značení GDDR(číslo). Jednotlivé typy se mezi sebou liší propustností (GB/s) a efektivními frekvencemi pamětí (MHz).
   
   
   
   
   
  GDDR6
  Šířka paměťové sběrnice (bit) 
   
   
  Šířka paměťové sběrnice (bit)
  Paměťová sběrnice je spojení mezi GPU a pamětí grafické karty. Její šířka udávaná v bitech říká, kolik dat za jeden takt může mezi pamětí a GPU projít. Nejrozšířenější velikost je v současnosti 256-bit.
   
   
   
   
   
  256
  Rychlost grafické pamětí (MHz) 
   
   
  Rychlost grafické pamětí (MHz)
  Efektivní frekvenci pamětí zjistíme tak, že vynásobíme frekvenci paměti počtem bitů za impulz. Paměti typu GDDR5 dokáží přenášet 4 bity za jeden takt čili 4x frekvence.
   
   
   
   
   
  14000
  Rozhraní 
  Připojení k základní desce 
   
   
  Připojení k základní desce
  PCI Express je rozšiřující slot, který naleznete na základní desce počítače. Slot se dělí na několik standardů (PCI-Express 2.1, PCI-Express 3.0 atd.). Každý z těchto standardů se dále dělí podle počtu linek, podle kterých zjistíme rychlost sběrnice.
   
   
   
   
   
  PCI Express x16 3.0
  VGA (D-Sub) 
   
   
  VGA (D-Sub)
  VGA nebo také D-Sub konektory jsou jedním z nejstarších dodnes používaných rozhraní pro přenos analogového video signálu. Využívá se hlavně u zařízení, které nevyžadují velkou propustnost dat a přenos zvuku. Tedy v promítacích zařízeních a starších monitorech.
   
   
   
   
   
  0
  DVI 
   
   
  DVI
  DVI je rozhraní pro digitální přenos signálu do monitoru. Na rozdíl od rozhraní HDMI není schopno přenášet zvuk.
   
   
   
   
   
  0
  HDMI 
   
   
  HDMI
  Rozhraní, které se používá k přenosu nekomprimovaného multimediálního obsahu z jednoho zařízení do druhého. To znamená, že dokáže přenášet vysoce kvalitní obraz i zvuk například z notebooku do televize s vysokým rozlišením
   
   
   
   
   
  2
  HDMI mini 
   
   
  HDMI mini
  Také znám pod názvem HDMI Type C, přítomný na velkém množství notebooků a větších mobilních zařízeních, kompatibilní s běžným HDMI.
   
   
   
   
   
  0
  DisplayPort 
   
   
  DisplayPort
  Digitální konektor, který slouží k přenosu nekomprimovaného obrazu z jednoho zařízení do druhého. DisplayPort je modernější a kvalitnější video konektor než DVI a VGA rozhraní.
   
   
   
   
   
  2
  DisplayPort mini 
   
   
  DisplayPort mini
  Podporuje maximální rozlišení obrazu 2 058 × 1 600 pixelů. Tento univerzální konektor zajišťuje kvalitní obraz na všech zařízeních od monitorů po projektory.
   
   
   
   
   
  0
  Chlazení 
  Typ chladiče 
   
   
  Typ chladiče
  Pasivní chlazení je pouze část kovu bez pohyblivých částí, tedy větráčku. Aktivní chlazení je samostatný větráček různé velikosti s různým výkonem a různým uspořádáním lopatek.
   
   
   
   
   
  Aktivní
  Velikost chladiče 
   
   
  Velikost chladiče
  Určuje velikost chladiče na grafické kartě a dále kolik slotů zabere na základní desce.
   
   
   
   
   
  3 sloty
  Pokročilé funkce 
  Podpora zapojení více karet 
   
   
  Podpora zapojení více karet
  SLI (Scalable Link Interface) umožňuje propojení více grafických karet na jedné základní desce, která tuto technologii musí také podporovat. Karty se propojí tzv. SLI můstkem, za účelem dosažení lepšího grafického výkonu. Maximálně můžeme propojit až 4 grafické karty.
   
   
   
   
   
  Ne
  HDCP 
   
   
  HDCP
  Je mechanismus pro ochranu digitálního obsahu, používá se s HDMI.
   
   
   
   
   
  Ano
  NVIDIA CUDA 
   
   
  NVIDIA CUDA
  Hardwarová a softwarová architektura, která umožňuje na vybraných GPU spouštět programy napsané v jazycích C/C++, FORTRAN nebo programy postavené na technologiích OpenCL, DirectCompute a jiných.
   
   
   
   
   
  Ano
  NVIDIA 3D Vision 
   
   
  NVIDIA 3D Vision
  Technologie umožňující uživateli zobrazení obrazu ve 3D. Sama grafická karta s touto technologií ale nestačí. Je třeba ještě monitor podporující tuto technologii a speciální 3D brýle.
   
   
   
   
   
  Ano
  Ostatní informace 
  Výrobní technologie 
   
   
  Výrobní technologie
  Technologie výroby čipů uváděna v nm (nanometrech). Hlavní snahou výrobního procesu je dostat více tranzistorů na stejnou nebo menší plochu. Pro lepší výkon i spotřebu. Z toho plyne, čím nižší číslo udávané v nm, tím lépe.
   
   
   
   
   
  12 nm
  Doporučený výkon zdroje (W) 
   
   
  Doporučený výkon zdroje (W)
  Parametr udává, jak výkonný zdroj musí vaše počítačová sestava obsahovat, aby byl pro grafickou kartu zajištěn dostatečný přísun energie.
   
   
   
   
   
  550
  Délka karty (mm) 
   
   
  Délka karty (mm)
  Parametr udává délku grafické karty. To je velmi důležitý údaj. Pokud si koupíte počítačovou skříň se sloty na pevné disky, které jsou umístěné naproti grafické kartě, předejdete tomu, že by se do skříně grafická karta nevešla.
   
   
   
   
   
  305
  Záruka pro spotřebitele (měsíců)  36
  Záruka pro firmu (měsíců)  36
  Hmotnost pro dopravu 
   
   
  Hmotnost pro dopravu
  Parametr určený pro export do feedu, neudává realnou hmotnost spotřebiče ale hmotnost, která ovlivňuje cenu dopravy.
   
   
   
   
   
  1.2 kg
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Související dokumenty

   
   
   
  Promo
  <link rel="stylesheet" href="/inc/detail/extra.css"><div class="prem"><div class="img-5 i"><img src="/img/produkty/asus\ASU446490/1.jpg"><div><h3>ASUS Turbo GeForce RTX™ 2070 8GB GDDR6 s výkonným chlazením pro vysoké obnovovací frekvence a VR hry</h3><ul><li>NVIDIA TURING™: Grafické karty ASUS GeForce RTX™ jsou poháněné architekturou grafických procesorů Turing a zcela novou platformou RTX. Získáváte tak až šestinásobek výkonu předchozí generace grafických karet a přináší Ray Tracing a AI v reálném čase do herního průmyslu.</li><li>DirectX 12: Využijte nové vizuální efekty a techniky vykreslování pro živější hry.</li><li>NVIDIA Shadowplay™ Nahrajte a sdílejte s přáteli vysoce kvalitní herní videoklipy, snímky obrazovky a živé přenosy.</li><li>Ventilátor s lopatkami ve tvaru křídel dodávají vysoký tlak vzduchu, sníženou hladinu hluku, vyšší odolnost proti prachu s certifikací IP5X a režim 0 dB pro tiché hraní.</li><li>Technologie MaxContact umožňuje dvounásobnou plochu kontaktu s GPU čipem pro lepší tepelný přenos.</li><li>Technologie Auto-Extreme využívá automatizaci výrobního procesu ke zvýšení spolehlivosti.</li><li>Super Alloy Power II využívá tlumivky z prémiových slitin, kondenzátory z pevných polymerů a odstupňovaný napájecí výkon pro pohon jader Turing™.</li><li>ASUS FanConnect II vybavení dvěma hybridními headry ventilátoru pro optimální chlazení systému.</li><li>GPU Tweak II poskytuje intuitivní ladění výkonu a ovládání chlazení.</li></ul></div></div><div class="one c i"><h3>ZASTIŇTE SVOU KONKURENCI</h3><p>ROG Strix GeForce RTX™ 2070 je vybavená nejlepšími GPU od společnosti NVIDIA® pro vytvoření nejlepších podmínek pro epickou herní akci. Gargantuovská dávka energie zajišťuje dostatečný výkon pro přetaktování, zatímco dokonalé chlazení, udržuje Turing™ v chladu pro konsistentní výkon. A s arzenálem nástrojů, které vám umožňují přizpůsobit a vyladit tento výjimečný hardware, budete pánem bitevního pole.</p></div><div class="one i"><img src="/img/produkty/asus\ASU446490/2.png"></div><div class="two c i"><div><h3>Patentované ventilátory s lopatkami ve tvaru křídel</h3><p>Náš patentovaný design ventilátoru je chladný a tichý se statickým tlakem vyšším o 105% v porovnání s tradičními axiálními ventilátory. Odolnost proti prachu IP5X utěsňuje vnitřní části ventilátoru před vniknutím částic, čímž je zaručen pravidelný chod ventilátoru.</p><p><br></p><h3>Technologie MaxContact</h3><p>MaxContact je první technologie ve svém odvětví, která využívá přesné obrábění k vytvoření povrchu rozvaděče tepla, který dosahuje až dvounásobně větší kontakt s čipem GPU, což má za následek lepší tepelný přenos.</p></div><div><h3>Technologie 0dB</h3><p>Technologie 0dB umožňuje zastavení ventilátoru, pokud teplota jádra GPU zůstane pod 55 stupňů Celsia, takže si hry méně náročné na výkon můžete vychutnávat v naprosté tichosti. A pokud teplota stoupne, ventilátory se automaticky opět zapnou.</p><p><br></p><h3>Zesílený rám</h3><p>Naši inženýři trojnásobně zesílili konstrukční integritu ROG Strix GeForce RTX™ 2070 díky kovové výztuze, která zabraňuje nadměrnému kroucení a bočnímu ohýbání desky plošných spojů.</p><div><br></div></div></div><div class="one i"><img src="/img/produkty/asus\ASU446490/3.jpg"></div><div class="one c i"><h3>GPU Tweak II</h3><p><b>Monitorujte, nastavte a dolaďte</b></p><p>Nástroj ASUS GPU Tweak II posouvá ladění výkonu grafické karty a na další úroveň. Umožňuje vám vyladit kritické parametry včetně hlavní GPU frekvence, frekvence paměti, nastavení napětí a další s možností sledovat vše v reálném čase prostřednictvím přizpůsobitelného zobrazení na obrazovce. GPU Tweak II nabízí všechny nástroje od jemného ladění výkonu až po pokročilé ovládání ventilátoru. Umožňuje vám tak z vaší grafické karty získat skutečné maximum.</p></div><div class="one i"><img src="/img/produkty/asus\ASU446490/5.jpg"></div><div class="img-5 r i"><img src="/img/produkty/asus\ASU446490/6.jpg"><div><h3>XSplit Gamecaster</h3><p><b>Špičkové streamování</b></p><p>XSplit nabízí vynikající streamingové zážitky s poznámkami ve hře a dalšími pokročilými funkcemi. Využijte bezplatnou licenci s nákupem vybraných grafických karet ASUS. Uvidíme se online!</p></div></div><div class="img-5 i"><img src="/img/produkty/asus\ASU446490/7.jpg"><div><h3>Wtfast</h3><p><b>Hra bez vstupního zpoždění</b></p><p>Abychom vás osvobodili od zbytečných vstupních zpoždění, latence a ztracených paketů, spojili jsme se se společností wtfast. Se 6-měsíčním členstvím wtfast Gamers Private Network si můžete vychutnávat kratší odezvu pro hladší a plynulejší herní zážitky. Zakupte si grafickou kartu ASUS a již na nic nečekejte!</p></div></div><div class="one c i"><h3>Aura Sync</h3><p><b>Zastiňte svou konkurenci&nbsp;</b></p><p>ROG Strix GeForce RTX™ 2070 je vybavena osvětlením Aura RGB jak na svém plášti, tak na zadním panelu. Propojte jej s kompatibilními produkty pomocí softwaru Aura Sync a přizpůsobte si osvětlení systému přesně dle svých představ a typu hry. Osvětlení můžete synchronizovat s hudbou, měnit barvu na základě teploty nebo vybrat z velkého množství efektů a statických možností. Nezapomeňte proto při výběru dílů pro vaši sestavu hledat logo Aura Sync.</p></div><div class="one i"><img src="/img/produkty/asus\ASU446490/8.gif"></div><div class="img-5 r i"><img src="/img/produkty/asus\ASU446490/9.jpg"><div><h3>ASUS FanConnect II</h3><p><b>Inteligentní rychlosti ventilátorů</b></p><p>ASUS FanConnect II obsahuje dva čtyřpinové hybridní řídicí headery, které lze připojit k systémovým ventilátorům PWM i DC typu pro optimální chlazení systému. Připojené ventilátory reagují na teploty GPU a CPU, takže váš systém je optimálně chlazen bez ohledu na to, co právě děláte. Komplexní sada možností ladění umožňuje vyladit otáčky ventilátoru pro preferovanou rovnováhu chlazení a akustiky.</p></div></div><div class="img-5 i"><img src="/img/produkty/asus\ASU446490/10.png"><div><h3>Virtuální realita</h3><p><b>Pastva pro vaše oči</b></p><p>Kombinací pokročilého vykreslování VR, Sledování paprsku (Ray Tracing) v reálném čase a AI, posouvá ROG Strix GeForce RTX™ 2070 virtuální realitu na novou úroveň a stírá rozdíly mezi fikcí a skutečným světem. Správa kabelů je také mnohem přehlednější díky VirtualLink, který využívá alternativní režim USB Type-C™ pro rychlé připojení nejnovějších VR náhlavních souprav pomocí jediného kabelu.</p></div></div></div>
   
   
   
   
   
   
   

  Související dokumenty

   
   
   
  ParamNote
  Grafická karta, RTX 2070, GDDR6, 8192, 256, Ne, 12 nm
   
   
   
   
   
   
   
   

  Zaslat info

   
   
   
   

  Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

   
   
   
   
  Váš e-mail:
  Cena bez DPH:
  Cena s DPH:
  WWW:
  Komentář:
  Mám o tento produkt zájem: 
  AntiSpam: 2 plus 3 =
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Dotaz k tomuto produktu

   
   
   
  Váš e-mail
  Dotaz
  AntiSpam: 2 plus 3 =
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

   

  •  N 

    Novinka 

    V 

    Výprodej 

    R 

    Rozbaleno 

    A 

    Akce 

    V 

    Výprodej EOL 

    S 

    Skryto EOL 

    A 

    Akce 

    B 

    Bazar 

    P 

    Předobjednávka 

    A 

    Akce dočasná 

    B 

    Black Friday 

    V 

    Výprodej EOL 

    K 

    Končí EOL 

    E 

    Exkluziv K+B 

    E 

    Exkluziv K+B 

    E 

    Exkluziv K+B 

    E 

    Exkluziv K+B 

    E 

    Exkluziv K+B 

  • HLA - Hlavní,
   EXT - Externí 1,
   EZL - Externí 2
    

   - je skladem

   - k dispozici do 48 hodin

   - není skladem
   po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

    sestava 

   - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
   - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


   
   
   


   
   
  K provozování našeho webu www.europea.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.