Garmin vívoactive4S Gray/Black Band

 
 
 
Všestranné sportovní GPS hodinky s elegantním designem a kompaktní velikostí; Vhodné na sport, do práce i do společnosti; Stále viditelný, dotykový transflektivní displej, průměr 1,1“, rozlišení 218x218 pixelů; Průměr pouzdra hodinek: 40 mm, výška pouz... 
 
 
 
 
Garmin vívoactive4S Gray/Black Band
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

Garmin 

Kód211200
Part No.010-02172-13
EAN753759227708
Dostupnost

skladem


Vaše cena bez DPH 6 489   
DPH 21%
Vaše cena s DPH a PHE 7 852 Kč  
Záruka pro spotřebitele24 měsíců  
Záruka pro firmu24 měsíců  
StatusV ceníku 
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Všestranné sportovní GPS hodinky s elegantním designem a kompaktní velikostí; Vhodné na sport, do práce i do společnosti; Stále viditelný, dotykový transflektivní displej, průměr 1,1“, rozlišení 218x218 pixelů; Průměr pouzdra hodinek: 40 mm, výška pouz... 
 
 
 
 
 
   
   

  Podrobnosti o produktu

   
   
   

  Popis produktu:

     Všestranné sportovní GPS hodinky s elegantním designem a kompaktní velikostí
     Vhodné na sport, do práce i do společnosti
     Stále viditelný, dotykový transflektivní displej, průměr 1,1“, rozlišení 218x218 pixelů
     Průměr pouzdra hodinek: 40 mm, výška pouzdra: 13 mm
     Corning Gorilla Glass3 ochranné sklíčko
     Optický snímač srdečního tepu na zápěstí, PulseOx senzor s měřením okysličení krve
     Všestranné sportovní funkce, měření: běhu, jízdy na kole, plavání v bazénu, lyžování, golfu, jógy, fitness cvičení a řady dalších sportů
     Celodenní monitorování kroků, srdečního tepu, hladiny stresu a energie, délky a kvality spánku, pitného režimu
     Měření VO2 max, fitness věku, míry okysličení krve a menstruačního cyklu u žen
     Chytré funkce (příchozí volání, sms, notifikace, ovládání hudebního přehrávače..)
     Vestavěný hudební přehrávač, navíc s možností offline uložení playlistů ze Spotify/Deezer
     Animovaná fitness cvičení, běžecký trenér Garmin Coach, možnost vlastního plánování tréninků
     Výdrž baterie až 7 dní (SMARTwatch), až 5 hod. (GPS+hudba)
     QuickRelease 18 mm řemínky pro rychlou a snadnou výměnu bez použití nářadí
     Kompatibilní s telefony iOS i Android
     možnost změny vzhledu hodinek a stahování aplikací a doplňků prostřednictvím Connect IQ
     Vodotěsné 5 ATM (odolají souvislému plavání)

  hytré hodinky Garmin Vívoactive4 jsou čtvrtou generací hodinek řady Vívoactive. Podobně jako předchozí generace, i Vívoactive4 přichází s vynikajícím poměrem cena/výkon. Právě skvělý poměr mezi cenou a funkcemi hodinek se řada Vívoactive řadí do skupiny nejprodávanějších chytrých hodinek na českém trhu. Kromě funkcí a ceny stojí za zmínku i elegantní design, který na první pohled naznačuje jen málo z výjimečné sportovní výbavy těchto hodinek. Nové Vívoactive4 přináší nejen nové sportovní funkce, ale také vyšší pohodlí při celodenním nošení hodinek. Oproti předchozím generacím, vívoactive4 jsou nově k dispozici ve dvou velikostech. Menší velikost je nyní pohodlnější a elegantnější pro nošení na úzkém zápěstí, větší velikost pak nabízí větší displej a pohodlí pro větší zápěstí.

     Vívoactive4S jsou menší ze dvou dostupných velikostí hodinek. Průměr pouzdra hodinek je 40 mm a jeho výška pak necelých 13 mm. Vívoactive4S jsou velmi lehké, jejich hmotnost je pouhých 40 gramů. Hodinky se chlubí stále viditelným displejem o průměru 1,1“ a rozlišení 218x218 pixelů. Vívoactive4S jsou k dispozici ve čtyřech barevných variantách a skvěle sedí i na velmi úzkém zápěstí.
     Vívoactive4 jsou větší ze dvou dostupných velikostí hodinek. Průměr pouzdra hodinek je 45 mm a jeho výška pak necelých 13 mm. Hmotnost hodinek Vívoactive4, včetně řemínku je 50 gramů. Hodinky se chlubí stále viditelným displejem o průměru 1,3“ a rozlišení 260x260 pixelů. Vívoactive4 jsou k dispozici ve dvou barevných variantách a dobře sedí na středním a větším zápěstí.

  Garmin Vívoactive4S a Vívoactive4 využívá technologii transflektívího displeje, který v průběhu nošení nezhasíná/je stále viditelný. Viditelnost displeje je umožněna jeho minimální energetickou náročností. Displej je přitom v porovnání s AMOLED displeji skvěle čitelný na přímém slunečním světle.
  Firma Garmin nabízí také hodinky s podobnými vlastnostmi jako je Garmin Vívoactive4, ale s AMOLED displejem, jedná se o řadu hodinek Garmin Venu.

  Elegantní na sport i do společnosti

  Předností hodinek Garmin Vívoactive4S jsou jejich kompaktní rozměry a měkký příjemný řemínek, díky kterým hodinky skvěle sedí i na menším zápěstí. Vívoactive4S patří k nejmenším chytrým hodinkám na trhu. Průměr těla hodinek je 40 mm a jejich výška necelých 13 mm. Zejména u malých zápěstí je správná volba průměru a výšky hodinek velmi důležitá. Nižší a menší hodinky méně vystupují ze zápěstí a nevadí tolik při oblékání těsného, sportovního oblečení. Elegantní vzhled umožňuje hodinky nosit nejen při sportu, ale také do práce nebo do společnosti. Díky snadno vyměnitelným řemínkům je možné zvolit jejich barvu a materiál tak, aby hodinky ladily jak se sportovním, tak i formálním oblečením a případně dalšími doplňky.


  Všestranné sportovní funkce

  Garmin Vívoactive4S jsou nejen elegantními chytrými hodinkami, ale především špičkovým sporttestrem s podrobným měřením a vyhodnocením široké škály sportovních aktivit. S hodinkami můžete měřit a podrobně vyhodnotit: běh, cyklistiku, plavání v bazénu, lyžování, veslování, golf, fitness cvičení, silový trénink a řadu dalších venkovních i halových sportů. Každý z profilů si navíc můžete částečně upravit podle svých potřeb, datová pole a obrazovky jsou individuálně nastavitelné. U aktivit si lze nastavit alarmy (na srdeční tep, vzdálenost, tempo/rychlost atd.), délky okruhů a další parametry.

  Hledáte motivaci pro pravidelné cvičení? Hodinky Garmin Vívoactive4S obsahují animovaná cvičení, která vás jednoduše provedou základním tréninkem klidně i v domácím prostředí. Chcete začít běhat nebo by se vám hodil tréninkový plán pro blížící se běžecký závod? Využijte virtuálního trenéra Garmin Coach, který se přizpůsobí tréninkový plán vašim individuálním cílům a potřebám.

  Zaznamenaná sportovní aktivita se po uložení automaticky přenese do tréninkového denníku Garmin Connect. Přenos dat se uskutečňuje bezdrátově prostřednictvím Bluetooth/chytrého telefonu, pomocí registrované WiFi nebo ručně pomocí USB kabelu a počítače s internetovým připojením. Po uložení aktivity jsou k dispozici data s komplexním vyhodnocením tréninku, včetně doporučené doby regenerace, tréninkového efektu a přehledných grafů v aplikaci. Zaznamenaná data můžete na dálku sdílet s přáteli nebo s trenérem. Prostředí hodinek i tréninkového deníku je k dispozici plně v českém jazyce.

  Hodinky jsou také uzpůsobeny pro celodenní monitorování pohybových aktivit a zdravotních ukazatelů: kroky, vystoupaná patra, spálené kalorie, aktivní minuty, celodenní průběh srdečního tepu, okysličení krve (pulsní oxymetr), kvality spánku a na základě všech naměřených hodnot jsou schopné vyhodnotit mimo jiné i míru zatížení a regenerace (stress score), hodnotu zbývající fyzické energie (Body Battery), průměrný klidový srdeční tep a další parametry.


  Bezkontaktní platby Garmin Pay

  Bezkontaktní platby Garmin Pay patří k nejzajímavějším chytrým funkcím hodinek. Ve virtuální peněžence hodinek je možné zaregistrovat klasickou platební kartu (podmínkou je, aby vydávající banka podporovala platby Garmin Pay) a dále platit hodinkami namísto vaší běžné platební karty. Hodinky při platbě nevyžadují ani přítomnost originální platební karty, ani nutnost mít připojený mobilní telefon. Hodinky jsou pro placení naprosto samostatné. Zabezpečení platby je zajištěno PIN kódem, který si při aktivaci peněženky sami zvolíte. Dokud hodinky nesundáte z ruky, vyžadují zadání PIN kódu jen při první platbě. U všech plateb (i u plateb nad 500 Kč) není následně potřeba zadávat PIN kód k platbě na platebním terminálu o obchodníka.

  Platby hodinkami mají přitom vyšší zabezpečení, než běžné platební karty. Důvodem je, že při platbách hodinkami si terminály mezi sebou neposílají kompletní informace o čísle karty a jejím majiteli. Tím, že se PIN nezadává na platebním terminálu současně nehrozí jeho prozrazení. Hodinky jsou současně ze všech platebních nástrojů vždy po ruce a nejblíže platebnímu terminálu. Platby hodinkami jsou tak velmi pohodlné a bezpečné.

  Hodinkami s aktivní Garmin Pay službou je možné platit na všech bezkontaktních terminálech, kde můžete platit bezkontaktní platební kartou, včetně obchodů, čerpacích stanic, parkovacích automatů a dalších podobných míst. V současné době (08/2019) podporují Garmin Pay tyto české banky: Moneta, Komerční banka, Creditas, mBank. Další banky budou v blízké době následovat.


  Chytré funkce při propojení se SMARTphonem

  Samozřejmostí jsou SMART funkce při spárování s chytrým mobilním telefonem. Hodinky řady Fénix6 jsou kompatibilní s chytrými telefony s operačními systémy iOS a Android. Po připojení telefonu se na displeji hodinek objeví informace o příchozích voláních, SMS a dalších notifikacích. Z displeje hodinek můžete ovládat hudební přehrávač v telefonu, včetně nastavení hlasitosti nebo přeskakování skladeb. Na displeji hodinek můžete sledovat informace o předpovědi počasí, je také možné nastavit telefonní čísla, na která se odešle nouzová zpráva, pokud hodinky automaticky vyhodnotí, že došlo k nehodě. Při zobrazení příchozích volání se na displeji hodinek objevuje nejen číslo volajícího, ale také jméno, které je převzaté z telefonního seznamu.

  Obsah balení

     Hodinky vívoActive4
     Nabíjecí a datový kabel
     Návod k obsluze

  Ke stažení

     Manuál

  YouTube
  Parametry
  Parametry produktu
  Akcelerometr: Ano
  Anténa: interní
  Barometrický výškoměr/barometr: Ano
  Baterie - typ: dobíjecí Li-Ion
  Baterie - výdrž: 15h s GPS, 5h GPS + hudba, 7 dní v režimu smart hodinek
  Displej - rozlišení, ŠxV: 218 x 218 pix.
  Displej - typ: barevný chroma TFT, transflektivní, MIP (Memory-In-Pixel)
  Displej - úhlopříčka, vel. š. x v.: 1,1"
  Doba nabíjení: cca 2 hodiny
  Dotykový displej: Ano
  Gyroskop: Ano
  Hmotnost: 40 g
  Kompas: Ano Elektromagnetický, tříosý, kompenzovaný
  Odolnost proti vibracím: Ano (6G)
  Podsvícený displej: Ano
  Provozní teplota: -20°C až 60°C
  Rozměry zařízení, ŠxVxH: 40 x 40 x 13 mm
  Materiál krycího sklíčka: Gorilla Glass
  Materiál lunety: Nerez ocel
  Materiál řemínku: Silikon
  Materiál těla hodinek: Tvrzený polymer
  Voděodolnost: Ano 5 ATM (plavání na hladině, sprchování)
  Vysocecitlivý přijímač GALILEO: Ano
  Vysocecitlivý přijímač GLONASS: Ano
  Vysocecitlivý přijímač GPS: Ano
  Šířka řemínku: 18mm Quick Release
  Mapy a paměti
  Basemapa: Ne
  Další mapy v dodávce: Ne
  Historie aktivit: Ano
  Aktualizace golfových hřišť - (přístup k bezplatné aktualizaci databází/map): Ano
  Databáze golfových hřišť: Ano
  Mapy golfových hřišť: Ne
  Mapy předinstalované: Ne
  Možnost dohrání map: Ne
  Vestavěná paměť: Ano
  Waypointy/oblíbené/pozice: Ne
  Vlastnosti produktu
  Alarm na neaktivitu: Ano, graficky a vibračně
  Auto Lap® (aut. začátek nového kola):: Ano
  Auto multisport (jednoduchá změna sportovního módu): Ano; více módů nastavení
  Auto Pause® (zast. trénink podle rychl.): Ano
  Auto Scroll (automatické přemněňování informačních stránek na displ.):: Ano
  Automatické navýšení cílů aktivit (v závislosti na plnění stáv. cílů): Ano
  Custom POIs (možnost přidat body zájmu): Ne
  Čas strávený v zónách srdečního tepu: Ano
  Časové funkce: čas (12/24h), datum, stopky, odpočet, budík, východ/západ slunce
  Group tracking - (online sledování skupiny - GroupTrack) v mapě i v přístroji: Ne
  Live tracking - (online sledovní - LiveTrack™): Ano
  Měření prošlé vzdálenosti: Ano
  Monitoring spánku: Ano
  Multi-sport (běh, chůze, kolo, loď, plavání atd.): Ano
  Odhad doby regenerace: Ne
  Odhad spálených kalorií: Ano
  Osobní rekordy: Ano
  Počítadlo kroků: Ano
  Animace cviků (Animated Workouts): Ano
  Profily aktivit: Ano
  Recovery time: Ne
  Slunce/Měsíc info: Ano (prostřednictvím Connect IQ)
  SMART notifikace (např. sms, příchozí hovor): Ano
  Bezkontaktní platby Garmin Pay: Ano
  Trénink intervalový: Ano (pouze z aplikace Garmin Connect)
  Trénink jednoduchý (čas/vzdálenost/kalorie): Ano
  Trénink silový (automatické počítání opakování): Ano
  Trénink pokročilý (tvorba vlastních tréninků; cílený trénink): Ano
  Tréninkový efekt: Ne
  UltraTrac: Ne
  Upravitelná datová pole : Ano
  Vibrační upozornění: Ano
  virtual partner® (závod proti rychlosti/tempu): Ne
  Virtual Racer™ (závod proti nahrané aktivitě): Ne
  Výpočet plochy: Ano (prostřednictvím Connect IQ)
  Zobrazení předpovědi počasí - dešt/teploty (přes Bluethooth® ze SMARTfonu): Ano, volitelně*
  Uživatelské použití
  Běh v terénu: Ano
  Běžec hobby - rekreační: Ano
  Cyklistika: Ano; více módů nastavení
  Lyže/snowboard: Ano
  Multisport - triatlon: Ne
  Silniční cyklistika: Ano
  Sjezdové lyžování: Ano
  Skialpinismus: Ano
  Turistika: Ano
  Vysokohorská turistika - horolezec: Ano
  Běžecké funkce
  Dynamika běhu - Running Dynamics: Ne
  Měření běhu/chůze na trenažéru/v budově: Ano
  Metronom: Ne
  Odhad laktátového prahu - (pouze s HRM RUN, TRI): Ne
  Odhad VO2 max (z běhu): Ano
  Odhad výkonosti přímo při aktivitě - (pouze s HRM RUN, TRI): Ne
  Trénink běh/chůze i s nast. alarmem (indiánský běh/dlouhý běžecký trénink): Ne
  Cyklistické funkce
  Segmenty: Ne
  Plavecké funkce
  Plavání: bazén (vzdálenost, počet záběrů/rychlost, kalorie, čas): Ano
  Plavání: příroda (vzdálenost, počet záběrů/rychlost, kalorie, čas, záznam trasy): Ne
  Plavecké způsoby - rozpoznání: Ano
  Plavecký trénink: čas/vzdálenost (nácvik nohou, jedné ruky, netypické způsoby): Ne
  Navigační funkce
  Navigovat na uloženou pozici: Ano
  Track log - Záznam trasy/Aktivity: Ano
  TrackBack® (návrat zpět po stejné trase): Ne
  Trasové body: Ne
  Trasy (naplánované/počet): Ne
  Uložení vlastních pozic : Ano
  Zadej směr a jdi: Ne
  Zpět na start: Ano
  Golfové funkce
  AutoShot™ (záznam odpalu pro porovnávání a statistiky): Ano
  Digitální skórkarta : Ano
  Manuální umístění jamky : Ano
  Měření délek ran: Ano
  Měření síly švihu: Ne
  Měření vzdálenost F/M/B (k začátku, středu a konci greenu): Ano
  Měření vzdálenost k layups/doglegs: Ano
  PlaysLike Distance (měří vzdálenost terénem se započtením změn nadmořské výšky): Ne
  Prohlížení skórkarty v PC : Ano
  Statistika (počet puttů na kolo, zasahování fervejí, Greens in regulation) : Ano
  Náhled Greenu (Greenview): Ano
  Spojení/připojení/propojení
  Automatická synchronizace: Ano
  Bezdrátové připojení ANT+: Ano
  Bezdrátové připojení Bluetooth®: Ano
  Bezdrátové připojení Wi-Fi: Ano
  Connect IQ™ (kompatibilita s PC, MAC, mobile app): Ano
  Možnost dálkově ovládat jiné zařízení/přístroje: Ne
  Možnost dálkově ovládat z jiného zařízení/přístroje: Ne
  Pevné rozhraní (např. propojení s PC): USB
  Strava Live Suffer Score (segmenty, tep. zóny atd.): Ne
  Video
  Kompatibilita s kamerami VIRB®: Ne
  Audio
  Hlasové pokyny - (pouze ve spojení ze SMARTfonem): Ne
  Počet MP3 skladeb: 500
  MP3 přehrávač: Ano
  Ovládání hudby v mobilním zařízení: Ano
  Dodatečné funkce
  Alarm čas/vzdálenost/tempo: Ano
  Alarm na bouři (přes Bluethooth® ze SMARTfonu): Ano
  Alarm na nastavené spálené množství kalorií: Ano
  Alarm na zónu srdečního tepu: Ano
  Body Battery (ukazatel fyzické energie): Ano
  Celodenní sledování srdeční frekvence: Ano
  Celodenní sledování míry stresu (stress score): Ano
  Celodenní sledování aktivity: Ano
  Najít můj telefon: Ano
  Najít mé hodinky (prostřednictvím mobilního telefonu): Ano
  Automatické odeslání zprávy při nehodě: Ano
  Snímače
  Kompatibilita s ANT+® snímači (např.srdečního tepu HR, kadence, teploty atd.): Ano
  Kompatibilita s produkty Varia™: Ano
  Počítadlo vyšlých pater i změn nadm. výšky při chuzi o každé 3m nahoru: Ano
  Snímač kadence běhu/chůze (externí např.:Foot Pod): Ano, volitelně
  Snímač kadence běhu/chůze (vestavěný): Ano + nastavitelný cíl + automatické navyšování cíle
  Snímač kadence otáček pedálů: Ano volitelně
  Snímač rychlosti: Ano volitelně
  Snímač okysličení krve (pulsní oxymetr): Ano
  Snímač srdeční frekvence: Ano WHR optik (součástí kostrukce)
  Snímače golfové hole (CT10): Ano, volitelně
  Snímač švihu TruSwing™: Ne
  Snímač teploty externí - tempe™: Ano volitelně
  Snímač teploty integrovaný: Ano     

  Parametry: 

   
   
  Kategorie produktu  Chytré hodinky
  Stav produktu  Nový
  Vlastnosti 
  Ostatní informace 
  Záruka pro spotřebitele (měsíců)  24
  Záruka pro firmu (měsíců)  24
  Hmotnost pro dopravu 
   
   
  Hmotnost pro dopravu
  Parametr určený pro export do feedu, neudává realnou hmotnost spotřebiče ale hmotnost, která ovlivňuje cenu dopravy.
   
   
   
   
   
  1 kg
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Zaslat info

   
   
   
   

  Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

   
   
   
   
  Váš e-mail:
  Cena bez DPH:
  Cena s DPH:
  WWW:
  Komentář:
  Mám o tento produkt zájem: 
  AntiSpam: 2 plus 3 =
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Dotaz k tomuto produktu

   
   
   
  Váš e-mail
  Dotaz
  AntiSpam: 2 plus 3 =
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

   

  •  N 

    Novinka 

    V 

    Výprodej 

    R 

    Rozbaleno 

    A 

    Akce 

    V 

    Výprodej EOL 

    S 

    Skryto EOL 

    A 

    Akce 

    B 

    Bazar 

    P 

    Předobjednávka 

    A 

    Akce dočasná 

    B 

    Black Friday 

    V 

    Výprodej EOL 

    K 

    Končí EOL 

    E 

    Exkluziv K+B 

    E 

    Exkluziv K+B 

    E 

    Exkluziv K+B 

    E 

    Exkluziv K+B 

    E 

    Exkluziv K+B 

  • HLA - Hlavní,
   EXT - Externí 1,
   EZL - Externí 2
    

   - je skladem

   - k dispozici do 48 hodin

   - není skladem
   po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

    sestava 

   - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
   - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


   
   
   


   
   
  K provozování našeho webu www.europea.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.