Garmin fenix6S PRO Sapphire, RoseGold/Gray Band (MAP/Music)

 
 
 
.tabform.comment h3{margin-top:20px;}; Kultovní, všestranné, chytré, multisportovní hodinky se safírovým sklíčkem, mapami, hudbou a WiFi. 1,2" barevný, skvěle čitelný (i na přímém slunci) a zároveň úsporný Chroma displej s vysokým rozlišením příjem sig... 
 
 
 
 
Garmin fenix6S PRO Sapphire, RoseGold/Gray Band (MAP/Music)
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

Garmin 

Kód217464
Part No.010-02159-93
Dostupnost

není skladem


Vaše cena bez DPH 16 413   
DPH 21%
Vaše cena s DPH a PHE 19 860 Kč  
Záruka pro spotřebitele24 měsíců  
Záruka pro firmu24 měsíců  
StatusV ceníku 
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.tabform.comment h3{margin-top:20px;}; Kultovní, všestranné, chytré, multisportovní hodinky se safírovým sklíčkem, mapami, hudbou a WiFi. 1,2" barevný, skvěle čitelný (i na přímém slunci) a zároveň úsporný Chroma displej s vysokým rozlišením příjem sig... 
 
 
 
 
 
   
   

  Podrobnosti o produktu

   
   
   

  Popis produktu:

  Kultovní, všestranné, chytré, multisportovní hodinky se safírovým sklíčkem, mapami, hudbou a WiFi.


  • 1,2" barevný, skvěle čitelný (i na přímém slunci) a zároveň úsporný Chroma displej s vysokým rozlišením
  • příjem signálu satelitních systémů GPS, GLONASS a GALILEO
  • mapové a navigační funkce, topo mapa celé Evropy, zimní lyžařské mapy a mapy golfových hřišť
  • Topo Czech PRO Voucher - kód pro stažení mapy
  • integrovaný optický snímač srdečního tepu (měří tep i pod vodou při plavání) a pulsní oxymetr
  • 3-osý kompas, gyroskop, barometrický výškoměr, akcelerometr, teploměr
  • přehrávání hudby s možností uložení až 2000 skladeb (celková sdílená vnitřní paměť 32 GB)
  • bezkontaktní platby Garmin Pay
  • možnost připojení externích senzorů přes ANT+ nebo Bluetooth
  • bezdrátové WiFi připojení
  • celodenní monitorování aktivity, srdečního tepu, hladiny stresu, energie a kvality spánku
  • SMART notifikace z mobilního telefonu (příchozí volání a SMS)
  • možnost personalizace vzhledů a doplňků prostřednictvím Connect IQ
  • QuickFit™ řemínky pro rychlou a snadnou výměnu bez použití jakýchkoliv nástrojů
  • STRAVA segmenty
  • funkce LiveTrack a GroupTrack pro online sledování pozice jednotlivce či celé skupiny v reálném čase
  • automatické rozpoznání nehody s možností odeslání nouzové zprávy s údajem o poloze na předem nastavená tel. čísla
  • vodotěsné provedení do 10 ATM
  • dlouhá výdrž baterie: až 25 hodin s příjmem GPS, až 34 dní v nejúspornějším režimu hodinek
  • verze hodinek se safírovým sklíčkem  Fenix6 jsou unikátní všestranné chytré multisportovní hodinky spojující v sobě dokonoalý vzhled v elegantním těle, vyrobeném v kombinaci z lehkých a ušlechtilých materiálů, se špičkovými sportovními, outdoorovými a SMART funkcemi.
  Jejich předností je i extrémně dlouhá výdrž, která je navíc u nejvyšší řady fenix6X PRO solar prodloužena možností solárního nabíjení.
  Stejně jako u předchozích modelů je i nová šestá řada fénixů vyráběna ve třech velikostech: menší a elegantní fenix6S, středně velké fenix6 a větší a robustní fenix6X. Narozdíl od předchozí řady se však nové fénixy neliší jen velikostí těla hodinek, ale zvětšil se i displej. U fenix6S je zachován průměr displeje 1,2", u fenix6 se displej zvětšil na 1,3" (o 18% větší plocha displeje) a u fenix6X je to 1,4" (větší plocha o 36%). Samozřejmostí zůstává úspornost a zároveň perfektní čitelnost chroma displeje, a to i na přímém slunečním světle, ve snížených světelných podmínkách je naopak k dispozici podsvícení s nastavitelnou úrovní jasu.

  Nově jsou fenix6 pro zachování přehlednosti rozděleny do 4 modelových skupin (kategorií), podle nabízených funkcí a materiálů, z kterých je vyrobeno sklíčko kryjící displej.

  • U základních modelů je upřednostněna dostupná cena při zachování všech podstatných a důležitých funkcí, vynechány jsou jen mapy, přehrávač hudby a WiFi. Sklíčko hodinek je vyrobeno z odolného chemicky tvrzeného skla Gorilla Glass 3
  • U modelů s označení PRO jsou všechny nabízené funkce, včetně map (Topo mapa Evropy, zimní lyžařské mapy a mapy golfových hřišť celého světa), MP3 hudebního přehrávače a bezdrátového připojení WiFi
  • Modely s označením Sapphire nabízejí všechny funkce jako verze PRO a navíc mají odolnější safírové sklíčko, plus některé modely z této řady mají také tělo a řemínky z prémiových materiálů (titan, nylon, kůže)
  • Dva modely z největší velikosti fenix6X nesou označení PRO solar. Tyto mají speciální sklíčko, umožňující solární dobíjení baterie hodinek a ještě více tak prodlužují její výdrž. U obou modelů je navíc také použit u všech kovových částí lehčí titan.

   Fenix6 dokáží přijímat a pracovat se signálem tří nejrozšířenějších globálních satelitních systémů: GPS, GLONASS a Galileo, a využívat jej jak při sportu pro měření rychlosti, tempa a vzdálenosti, tak při navigování, např. po předem nahrané trase nebo se nechat navigovat přímo na vybraný bod nebo souřadnice. Hodinky mají také celou řadu věstavěných čidel - elektromagnetický kompas, barometrický výškoměr, teploměr, akcelerometr a gyroskop, optický snímač srdečního tepu schopný měřit i tep i pod vodou a snímač okysličení (pulsní oxymetr).

   Kromě tří základních modelů si přináší hodinky fenix6 ve výbavě přehrávač hudby s pamětí až na 2000 skladeb a topografickou mapu celé Evropy s podporou trasování a navigování. Novinkou jsou zimní mapy s více než 2000 lyžařskými resorty.

   Dnes už poměrně hojně využívanou službou, které hodinky nabízí, jsou bezkontaktní platby Garmin Pay. K dispozici je pro nejrozšířenější platební karty VISA a MasterCard. Svou kartu si jednoduše spárujete s hodinkami a v obchodě pak můžete platit přímo ze zápěstí ruky, aniž byste museli kartu nosit s sebou. V ČR tuto službu podporují zatím čtyři bankovní instintuce, s dalšími se o spolupráci jedná.

   Garmin fenix6 jsou především špičkovým sporttestrem s mnoha profily sportovních aktivit a pokročilým plánováním tréninků a vyhodnocováním výkonosti. K dispozici jsou profily pro běh, cyklistiku, plavání, lyžování, veslování, fitness aktivity, silový trénink, golf, triatlon a další. Každý z profilů si navíc můžete upravit podle svých potřeb, datová pole a obrazovky jsou libovolně nastavitelné. U aktivit si lze nastavit alarmy (na srdeční tep, vzdálenost, tempo/rychlost atd.), délky okruhů, vytvářet a stahovat tréninky (včetně intervalových) a cíle. Po uložení se zaznamenaná aktivita automaticky přenese do tréninkového denníku Garmin Connect. Přenos dat se uskutečňuje prostřednictvím bluetooth do telefonu v případě mobilní aplikace, či do počítače prostřednictvím WiFi nebo manuálně připojením k USB. Po uložení aktivity jsou k dispozici data s komplexním vyhodnocením tréninku, včetně doporučené doby regenerace, tréninkového efektu a přehledných grafů v aplikaci.
   Hodinky jsou také uzpůsobeny pro celodenní monitorování Vaší aktivity (kroky, vystoupaná patra, spálené kalorie, aktivní minuty), měření srdečního tepu, okysličení a schopnosti absorbovat kyslík (pulsní oxymetr), kvality spánku a na základě všech naměřených hodnot jsou schopné vyhodnotit mimo jiné i míru nahromaděného stresu, či hodnotu fyzické energie (body battery).

   Prostřednictvím bezdrátového připojení ANT+ a Bluetooth lze hodinky spárovat s dalšími externími snímači, jako jsou hrudní pásy pro měření srdečního tepu, snímače pro měření běžecké dynamiky (délku kroku, vertikální oscilaci, dobu kontaktu nohy se zemí, vyvážení levé/pravé nohy), čidla rychlosti a kadence pro cyklistiku, externí teplotní čidlo a další. Propojení je možné také např. s cyklistickým radarem Varia nebo využít hodinky jako dálkové ovládání akční kamery Virb.
   Samozřejmostí jsou SMART funkce při spárování s mobilním telefonem, jako např. notifikace hovoru a SMS zpráv nebo informace o počasí. Je také možné nastavit telefonní čísla, na která se odešle nouzová zpráva v případě, pokud hodinky automaticky vyhodnotí, že došlo k nehodě.

  Parametry produktu

  Akcelerometr: Ano
  Anténa: EXO- je součástí kovové lunety kolem displeje
  Barometrický výškoměr/barometr: Ano
  Baterie - typ: dobíjecí Li-Ion
  Baterie - výdrž: až 25h s GPS, až 6h GPS + hudba, až 50h UltraTrac, až 9 dní v režimu smart hodinek, až 20 dní expdiční mód, až 34 dní v úsporném režimu hodinek
  Displej - rozlišení, ŠxV: 240 x 240 pix.
  Displej - typ: barevný chroma TFT, transflektivní, MIP (Memory-In-Pixel)
  Displej - úhlopříčka, vel. š. x v.: 1,2"
  Doba nabíjení: cca 2 hodiny
  Dotykový displej: Ne
  Gyroskop: Ano
  Hmotnost: 61 g
  Kompas: Ano Elektromagnetický, tříosý, kompenzovaný
  Odolnost proti vibracím: Ano (6G)
  Podsvícený displej: Ano
  Provozní teplota: -20°C až 45°C
  Rozměry zařízení, ŠxVxH: 42 x 42 x 13,8 mm
  Materiál lunety: Nerez ocel
  Materiál krycího sklíčka: Safír
  Materiál řemínku: Silikon
  Materiál těla hodinek: Tvrzený polymer + nerez ocel
  Voděodolnost: Ano 10 ATM (plavání, šnorchlování)
  Vysocecitlivý přijímač GLONASS: Ano
  Vysocecitlivý přijímač GALILEO: Ano
  Vysocecitlivý přijímač GPS: Ano
  Šířka řemínku: 20mm QuickFit™

  Mapy a paměti

  Basemapa: Ano
  Další mapy v dodávce: SKI Maps - zimní lyžařské mapy
  Historie aktivit: Ano
  Aktualizace golfových hřišť - (přístup k bezplatné aktualizaci databází/map): Ano
  Mapy golfových hřišť: Ano
  Databáze golfových hřišť: Ano, více než 41.000 hřišť celého světa
  Mapy předinstalované: topoActive celé Evropy
  Možnost dohrání map: Ano
  Vestavěná paměť: Ano
  Využitelná vnitřní paměť: 32 GB
  Waypointy/oblíbené/pozice: 1000

  Vlastnosti produktu

  Alarm na neaktivitu: Ano, graficky a vibračně
  Auto Lap® (aut. začátek nového kola):: Ano
  Auto multisport (jednoduchá změna sportovního módu): Ano; více módů nastavení
  Auto Pause® (zast. trénink podle rychl.): Ano
  Auto Scroll (automatické přemněňování informačních stránek na displ.):: Ano
  Automatické navýšení cílů aktivit (v závislosti na plnění stáv. cílů): Ano
  Custom POIs (možnost přidat body zájmu): Ano
  Čas strávený v zónách srdečního tepu: Ano
  Časové funkce: čas (12/24h), datum, stopky, odpočet, budík, východ/západ slunce, více časových zón
  Group tracking - (online sledování skupiny - GroupTrack) v mapě i v přístroji: Ano
  Live tracking - (online sledovní - LiveTrack™): Ano
  Měření prošlé vzdálenosti: Ano
  Monitoring spánku: Ano
  Multi-sport (běh, chůze, kolo, loď, plavání atd.): Ano
  Odhad doby regenerace: Ano
  Odhad spálených kalorií: Ano
  Osobní rekordy: Ano
  Počítadlo kroků: Ano
  Profily aktivit: Ano
  Recovery time: Ano
  Slunce/Měsíc info: Ano (prostřednictvím Connect IQ)
  Bezkontaktní platby Garmin Pay: Ano
  SMART notifikace (např. sms, příchozí hovor): Ano
  Trénink intervalový: Ano
  Trénink jednoduchý (čas/vzdálenost/kalorie): Ano
  Trénink silový (automatické počítání opakování): Ano
  Trénink pokročilý (tvorba vlastních tréninků; cílený trénink): Ano
  Tréninkový efekt: Ano
  UltraTrac: Ano
  Upravitelná datová pole : Ano
  Vibrační upozornění: Ano
  virtual partner® (závod proti rychlosti/tempu): Ano
  Virtual Racer™ (závod proti nahrané aktivitě): Ano
  Výpočet plochy: Ano (prostřednictvím Connect IQ)
  Zobrazení předpovědi počasí - dešt/teploty (přes Bluethooth® ze SMARTfonu): Ano, volitelně*

  Uživatelské použití

  Běh v terénu: Ano
  Běžec hobby - rekreační: Ano
  Cyklistika: Ano; více módů nastavení
  Lyže/snowboard: Ano
  Multisport - triatlon: Ano
  Silniční cyklistika: Ano
  Sjezdové lyžování: Ano
  Skialpinismus: Ano
  Turistika: Ano
  Vysokohorská turistika - horolezec: Ano

  Běžecké funkce

  Dynamika běhu - Running Dynamics: Ano volitelně
  Měření běhu/chůze na trenažéru/v budově: Ano
  Metronom: Ano
  Odhad laktátového prahu - (pouze s HRM RUN, TRI): Ano
  Odhad VO2 max (z běhu): Ano
  Odhad výkonosti přímo při aktivitě - (pouze s HRM RUN, TRI): Ano
  Trénink běh/chůze i s nast. alarmem (indiánský běh/dlouhý běžecký trénink): Ano

  Cyklistické funkce

  Segmenty: Ano

  Plavecké funkce

  Plavání: bazén (vzdálenost, počet záběrů/rychlost, kalorie, čas): Ano
  Plavání: příroda (vzdálenost, počet záběrů/rychlost, kalorie, čas, záznam trasy): Ano
  Plavecké způsoby - rozpoznání: Ano
  Plavecký trénink: čas/vzdálenost (nácvik nohou, jedné ruky, netypické způsoby): Ano

  Navigační funkce

  Navigovat na uloženou pozici: Ano
  Track log - Záznam trasy/Aktivity: Ano
  TrackBack® (návrat zpět po stejné trase): Ano
  Trasové body: Ano
  Trasy (naplánované/počet): 30
  Uložení vlastních pozic : Ano
  Zadej směr a jdi: Ano
  Zpět na start: Ano

  Golfové funkce

  AutoShot™ (záznam odpalu pro porovnávání a statistiky): Ano
  Digitální skórkarta : Ano
  Manuální umístění jamky : Ano
  Měření délek ran: Ano
  Měření síly švihu: Ano, volitelně
  Měření vzdálenost F/M/B (k začátku, středu a konci greenu): Ano
  Měření vzdálenost k layups/doglegs: Ano
  PlaysLike Distance (měří vzdálenost terénem se započtením změn nadmořské výšky): Ano
  Prohlížení skórkarty v PC : Ano
  Statistika (počet puttů na kolo, zasahování fervejí, Greens in regulation) : Ano
  Náhled Greenu (Greenview): Ano

  Spojení/připojení/propojení

  Automatická synchronizace: Ano
  Bezdrátové připojení ANT+: Ano
  Bezdrátové připojení Bluetooth®: Ano
  Bezdrátové připojení Wi-Fi: Ano
  Connect IQ™ (kompatibilita s PC, MAC, mobile app): Ano
  Možnost dálkově ovládat jiné zařízení/přístroje: Ano
  Možnost dálkově ovládat z jiného zařízení/přístroje: Ne
  Pevné rozhraní (např. propojení s PC): USB
  Strava Live Suffer Score (segmenty, tep. zóny atd.): Ano

  Video

  Kompatibilita s kamerami VIRB®: Ano

  Audio

  Hlasové pokyny - (pouze ve spojení ze SMARTfonem): Ne
  Počet MP3 skladeb: 2000
  MP3 přehrávač: Ano
  Ovládání hudby v mobilním zařízení: Ano

  Dodatečné funkce

  Alarm čas/vzdálenost/tempo: Ano
  Alarm na bouři (přes Bluethooth® ze SMARTfonu): Ano
  Alarm na nastavené spálené množství kalorií: Ano
  Alarm na zónu srdečního tepu: Ano
  Body Battery (ukazatel fyzické energie): Ano
  Celodenní sledování srdeční frekvence: Ano
  Celodenní sledování míry stresu (stress score): Ano
  Celodenní sledování aktivity: Ano
  Najít mé hodinky (prostřednictvím mobilního telefonu): Ano
  Najít můj telefon: Ano
  Automatické odeslání zprávy při nehodě: Ano

  Snímače

  Kompatibilita s ANT+® snímači (např.srdečního tepu HR, kadence, teploty atd.): Ano
  Kompatibilita s produkty Varia™: Ano
  Počítadlo vyšlých pater i změn nadm. výšky při chuzi o každé 3m nahoru: Ano
  Snímač kadence běhu/chůze (externí např.:Foot Pod): Ano, volitelně
  Snímač kadence běhu/chůze (vestavěný): Ano + nastavitelný cíl + automatické navyšování cíle
  Snímač kadence otáček pedálů: Ano volitelně
  Snímač rychlosti: Ano volitelně
  Snímač okysličení krve (pulsní oxymetr): Ano
  Snímač srdeční frekvence: Ano WHR optik (součástí kostrukce)
  Snímač švihu TruSwing™: Ano, volitelně
  Snímač teploty externí - tempe™: Ano volitelně
  Snímač teploty integrovaný: Ano
  Snímač výkonu wattmetr Vector™: Ano, volitelně*
      

  Parametry: 

   
   
  Kategorie produktu  Chytré hodinky
  Stav produktu  Nový
  Vlastnosti 
  Ostatní informace 
  Záruka pro spotřebitele (měsíců)  24
  Záruka pro firmu (měsíců)  24
  Hmotnost pro dopravu 
   
   
  Hmotnost pro dopravu
  Parametr určený pro export do feedu, neudává realnou hmotnost spotřebiče ale hmotnost, která ovlivňuje cenu dopravy.
   
   
   
   
   
  0.3 kg
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Zaslat info

   
   
   
   

  Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

   
   
   
   
  Váš e-mail:
  Cena bez DPH:
  Cena s DPH:
  WWW:
  Komentář:
  Mám o tento produkt zájem: 
  AntiSpam: 2 plus 3 =
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Dotaz k tomuto produktu

   
   
   
  Váš e-mail
  Dotaz
  AntiSpam: 2 plus 3 =
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

   

  •  N 

    Novinka 

    V 

    Výprodej 

    R 

    Rozbaleno 

    A 

    Akce 

    V 

    Výprodej EOL 

    S 

    Skryto EOL 

    A 

    Akce 

    B 

    Bazar 

    P 

    Předobjednávka 

    A 

    Akce dočasná 

    B 

    Black Friday 

    V 

    Výprodej EOL 

    K 

    Končí EOL 

    E 

    Exkluziv K+B 

    E 

    Exkluziv K+B 

    E 

    Exkluziv K+B 

    E 

    Exkluziv K+B 

    E 

    Exkluziv K+B 

    E 

    Exkluziv K+B 

    E 

    Exkluziv K+B 

  • HLA - Hlavní,
   EXT - Externí 1,
   EZL - Externí 2
    

   - je skladem

   - k dispozici do 48 hodin

   - není skladem
   po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

    sestava 

   - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
   - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


   
   
   


   
   
  K provozování našeho webu www.europea.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.