I malá kuchyně může být skvělá


I když v posledních pár letech můžete vidět že lidé jdou spíše trendem velkých domů a honosných kuchyní, stále jsou lidé, kteří si uvědomují, že ke spokojenému životu není nutné mít obrovský dům s velikou kuchyňskou linkou. Naopak poslední dobou roste počet lidí, kteří dávají přednost skromnějšímu bydlení, protože jsou třeba často pryč a nebo umí být šťastní i s málem. Mnoho lidí se obává že jejich život na menší ploše nebo vaření v menší kuchyni nebude komfortní a praktické, ale vůbec to tak být nemusí. Klíčem je spojit síly třeba s bytovým architektem, který i na malé ploše dokáže vykouzlit skvělé bydlení za dobrou cenu.

moderní linka

V menších bytech nebo domech, kde je nutné šetřit místem, je ideální menší linka, která ale dokáže využít co nejvíce prostoru. Pro vaření je nejlepší když budete mít dostatek úložného prostoru i dostatečně velkou pracovní desku. K tomu aby se vám dobře vařilo i v malém bytě jsou ideální rohové kuchyně malé. Ani malá kuchyně nemusí být úplně malá. Stačí mít linku na míru a budete se divit, kolik místa v kuchyni vlastně máte.

tmavá linka

Nebojte se toho
Rozhodně není pravda že se vám může pohodlně vařit jen v moderní obrovské kuchyni. Jde to i jinak. Důležité ale je nechat si vyrobit linku na míru, protože díky tomu je možné využít celý prostor na maximum. Linka vyrobená na míru vám poskytne spoustu místa na ukládání nádobí i potravin a také dostatek pracovní plochy. Chytře rozmístěné skříňky i spotřebiče vám práci opravdu usnadní, ale je nutné si linku nechat navrhnout a vyrobit na míru, protože sériově vyráběné skříňky vám nikdy takový komfort neposkytnou.
Nechte si vyrobit klasickou, provence, rustikální nebo moderní linku, která vám pomůže připravovat jídla pro vaše nejbližší, a ve které se budete cítit skvěle – potom vám ani nepřijde že vaříte a budete si užívat každou minutu kterou vařením strávíte.

0 komentářů: „I malá kuchyně může být skvělá“