Koho potěší pronájem mikrobusu


Pronájem mikrobusu z autopůjčovny v Praze https://autopujcovna-milan.cz/ samozřejmě potěší samotného pronajímatele, pro něhož je to zdroj příjmu, ale potěšení je i na straně zákazníka, který tento vůz může využít mnoha způsoby.

Hvězdicové zájezdy – nežli hvězdicový zájezd autobusem, to raději malý mikrobus pro devět osob, kde se všichni dobře znáte. Nevýhodou velkých autobusů a zájezdů s pětatřiceti lidmi na palubě je anonymita, v podstatě si tu nemáte s nikým co říct, a jste tu vlastně v tom společenství osamělí. Mnohem lepší je vyrazit do terénu v partě kamarádů, a dohodnout se na společném programu vaší jízdy.

Český Krumlov

Výlet z letiště – mikrobus si můžete pronajmout z ruzyňského letiště a vyrazit s ním s vašimi přáteli, kteří za vámi přiletí třeba z Německa nebo z Francie. Můžete jim předvést, jak krásné je údolí Berounky, výhledy od zříceniny hradu Krašov, anebo zajet na Sázavu a prohlédnout si peřeje pod Medníkem, v kraji písničkáře Honzy Nedvěda.

Rodinná dovolená – některé spřátelené rodiny pořádají společnou dovolenou formou pronajatého penzionu nebo horské chaty a sdílí tu společně třeba celý týden, v podobném duchu, jako ve filmu „S tebou mě baví svět“. Mikrobus se tu může hodit pro společné výlety po okolí při horské turistice, při lyžování nebo při výletech s jízdními koly. Pronájmy horských chat jsou velmi oblíbeným typem trávení dovolené a lidé si tu mohou skutečně odpočinout od stresu, protože horské klima je plné záporných iontů a je tu hlavně božský klid.

zámek Červená Lhota

Průvodcovské služby – někteří z vás mohou být dobrými průvodci pro některé cizince, co si u vás objednají průvodcovskou službu. Můžete se pak společně dohodnout, že si pronajmete dodávku a vydáte se s ní například na hrady a zámky nebo za přírodními krásami naší země. Stačí si naplánovat trasu a navrhnout vašim klientům, že je provedete těmi nejzajímavějšími historickými skvosty, jako je Hluboká nad Vltavou, Český Krumlov, zámek Lednice, zámek Kačina, hrad Český Šternberk, Kokořín nebo Křivoklát.

0 komentářů: „Koho potěší pronájem mikrobusu“