V jaké kondici jsou vaše zuby?


Dlouhodobě je u nás problém najít kvalitní lékaře – specialisty, a také zubní lékaře. Vystudovaní lékaři většinou odcházejí do zahraničí, kde jim místní nemocnice a kliniky nabízejí daleko lepší podmínky a hlavně plat, než my u nás. Tento problém je u nás už poměrně dlouho, ale ještě se nenašel nikdo, kdo by se ho snažil nějak řešit. Všichni ví, že je u nás akutní nedostatek některých lékařů, a pacienti se podle toho musí začít chovat.

zubní ordinace

Zejména u zubařů je problém sehnat někoho, kdo bude mít volné místo a přijme člověka na registraci. Čím lépe se bude člověk starat o zuby, tím menší bude pravděpodobnost vzniku zubního kazu, což je nejrozšířenější onemocnění zubů, se kterým lidé lékaře vyhledávají. Když nemáte svého zubaře, jste odsouzení jezdit na pohotovost. A to není šťastné řešení, protože pohotovost nemusí být dostupná v místě vašeho bydliště. Budete tedy muset dojíždět i desítky kilometrů a za ošetření, které váš problém nevyřeší, zaplatíte mnohem více než u svého zubního lékaře.

Bohužel najít dnes zubaře, který bere nové pacienty, je často problém. Situace není lepší ani v hlavním městě, kdy by člověk očekával, že bude všeho dostatek. Jestli zrovna hledáte která zubní ordinace Praha 3 přijímá pacienty, zavolejte si k nám a objednejte se na vstupní vyšetření. My ještě volná místa máme.

zubař pacient

Snažíme se o to, aby u náš ošetření byla bolestivá co nejméně. Ne vždycky je to samozřejmě možné, ale snažíme se používat šetrné metody i silné tišící léky. Samozřejmostí je potom u nás citlivý a empatický přístup, protože víme, že mnozí lidé mají špatné zkušenosti s jinými ordinacemi a bojí se k zubaři přijít. Neodkládejte vyšetření, můžete mít začínající kazy, které zatím nebolí. Čím déle budete s ošetřením čekat, tím se zvyšuje riziko, že se bude muset zub vytrhnout a bude se muset dělat náhrada.

0 komentářů: „V jaké kondici jsou vaše zuby?“